Żywność i spieki kwarcowe to idealne połączenie

Spieki kwarcowe są idealnym rozwiązaniem na blaty i wyspy kuchenne, ponieważ posiadają niezbędne atesty higieniczne, są w pełni naturalne i w 100% recyklingowalne. Ponadto, spieki kwarcowe wykazują brak reakcji w kontakcie z pożywieniem, łatwe czyszczenie, niewielką ilość łączeń, dużą, łatwo zmywalną powierzchnię. Wszystko to sprawia, iż utrzymanie higieny w kuchni jest bardzo ułatwione.

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.