Współpraca

W pojedynkę trudno osiągać najwyższe cele. Przez wiele lat odbieraliśmy najlepszych partnerów – producentów kamienia naturalnego, spieków kwarcowych, wkładów kominkowych. Nasze produkty, które dostarczamy naszym klientom muszą zawsze być najwyższej jakości, więc z niezwykłą starannością kontrolujemy jakość naszych surowców i podzespołów. Nasi najważniejsi partnerzy w zakresie kamienia i spieków kwarcowych to Laminam, Interstone, Quarella i Interspiek, natomiast w zakresie wkładów kominkowych to Spartherm, Brunner, Hajduk, Kratki.pl, Arysto oraz Leda. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami i w konsekwencji do współpracy: architektów, aranżatorów wnętrz, firmy budowlane, stolarzy, studia kuchenne i łazienkowe, producentów mebli, a także osoby budujące dom. W każdym przypadku gwarantujemy nasze pełne zaangażowanie w realizację celów.

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.