Blaty kuchenne Radom

Blaty kuchenne ze spieków kwarcowych oraz blaty granitowe to doskonały pomysł na niepowtarzalną aranżację kuchni. Mają idealnie gładką powierzchnię, a dzięki ultramocnej strukturze świetnie prezentują się przez wiele lat. Są odporne na zniszczenie i zachwycają unikalnym wzornictwem.

Blaty kuchenne granitowe wciąż cieszą się zainteresowaniem klientów, niemniej coraz częściej są wypierane przez płyty ze spieków kwarcowych, które stanowią wyszukane połączenie elegancji i nowoczesnego wzornictwa. Będą współgrać z aranżacją w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, a także klasycznym, retro, glamour czy art deco.

Firma FRANKO specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu blatów kuchennych ze spieków kwarcowych w Radomiu i okolicach (województwo mazowieckie). Co więcej, oferujemy również piękne blaty granitowe i z konglomeratów.

Blaty ze spieków kwarcowych – niezwykłe właściwości

Spieki kwarcowe to mieszanka skał metamorficznych, pigmentów ceramicznych, granitów i innych naturalnych materiałów. Podczas specjalistycznej obróbki tworzy się z nich cienkie, wielkoformatowe płyty – spiekane w temperaturze 1200 °C.

Właściwości blatów ze spieków kwarcowych:

  • nie chłoną wody
  • są odporne na działanie tłuszczów, kwasów, grzybów, pleśni, skrajne temperatury
  • można na nich przechowywać żywność i przygotowywać posiłki
  • są lekkie, a jednocześnie bardzo trwałe.

Blaty kuchenne wykonujemy z cienkich płyt o grubości 12,5 mm oraz 20 mm. Idealnym rozwiązaniem są blaty ze zintegrowanym zlewozmywakiem. Nasza firma produkuje również okładziny ścienne ze spieków o grubości 3,5 mm oraz 5,5 mm. W nich przy użyciu odpowiednich narzędzi można wyciąć otwory na gniazdka elektryczne, armaturę itd. Blaty ze spieków kwarcowych są objęte 25-letnią gwarancją.

Blaty z granitu – właściwości

Bez względu na to, czy jesteśmy zwolennikami nowoczesnych czy też klasycznych aranżacji, blaty kuchenne granitowe sprawdzą się wyśmienicie. Znajdą zastosowanie na frontach szafek, wyspach i półwyspach kuchennych. Mogą być montowane poziomo lub w pionie. Warto zdecydować się na blat z granitu ze zintegrowanym zlewozmywakiem. Oferujemy blaty o powierzchni matowej lub polerowanej. Proponujemy najwyższej jakości kuchenne blaty granitowe w Radomiu oraz miastach ościennych.

Najlepsze materiały na blaty kuchenne

Szukasz solidnego materiału wykończeniowego do kuchni? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Ogromny wybór wariantów kolorystycznych spieków kwarcowych i granitu sprawia, że łatwo dopasujemy blat do wystroju wnętrza. Na blaty kuchenne w Radomiu polecamy m.in. spieki kwarcowe LAMINAM o grubości 12,5mm oraz 20mm, spieki kwarcowe FRANKO o grubości 12,5mm. Oferujemy ponadto granity o grubości 3cm.

Blaty ze spieków kwarcowych i granitu zintegrowane ze zlewozmywakiem

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas blaty kuchenne oraz zlewozmywaki ze spieku kwarcowego w pełni odpowiadały oczekiwaniom naszych klientów. Zastosowanie jednolitego materiału jakim jest spiek (a dokładniej wielkoformatowe płyty ze spieków kwarcowych) sprawia, że kuchnia nabiera charakteru i zyskuje na funkcjonalności. Takie projekty aranżacyjne przypadną do gustu miłośnikom nowoczesnego designu. W blacie można zamontować klasyczny zlew ceramiczny bądź metalowy.

Blaty, zlew i fartuchy ze spieku kwarcowego Laminam Noir Desir

Blat kuchenny ze spieków kwarcowych ze zintegrowanym zlewozmywakiem.

Frankoslab Arabescato Oro Mat

Tradycyjne rozwiązanie - blat kuchenny ze spieków kwarcowych z metalowym zlewozmywakiem

Kompleksowy montaż blatów kuchennych w Radomiu

Oferujemy profesjonalną pomoc w zakresie doboru oraz montażu blatów ze spieków kwarcowych lub granitu w Radomiu i okolicach. Na co dzień korzystamy z nowoczesnego sprzętu i rozbudowanego parku maszynowego. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować najbardziej nietypowe projekty na terenie całego województwa mazowieckiego.

Ile kosztuje blat kuchenny?

Ostateczna cena blatu kuchennego zależy od:

  • powierzchni blatu
  • rodzaju materiału
  • rodzaju krawędzi
  • liczby otworów wyciętych w płycie
  • specyfiki kuchni.

Projekty podlegają indywidualnej wycenie, przy czym blaty kuchenne ze spieków kwarcowych są nieco droższe od blatów granitowych. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami!

Blaty kuchenne - region Radomia i woj. mazowieckie

Dział Sprzedaży

Krzysztof Barański

Dyrektor Handlowy

Damian Niezgodzki

Doradca techniczny

Grzegorz Ścisły

Doradca techniczny

Michał Pasek

Doradca techniczny

Krzysztof Appelbaum

Doradca techniczny

Dział Eksportu

Krzysztof Barański

Dyrektor Działu Handlowego /ENG, RUS, SVK/

Paweł Błaszczak

Doradca techniczny rynek DE

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.