Cięcie wodą kwarco-granitów

Wycinamy za pomocą strumienia wody (water jet) blaty kuchenne, blaty łazienkowe z kwarco-granitów Quarella.  Ponadto wycinamy blaty na stoliki kawowe, blaty na stoły do jadalni, w tym na stoły rozkładane, blaty na stoły biurowe i konferencyjne, blaty na stoliki do barów i restauracji, elementy do zabudowy recepcji hotelowych, targowych, w przychodniach zdrowia. Na indywidualne zamówienie tniemy wodą także emblematy, loga, liczby, litery, symbole i różnego rodzaju gadżety reklamowe. 

Z kwarco-granitów wycinamy parapety wewnętrzne na indywidulany wymiar.

Dodatkowo wycinamy wodą w kwarco-granicie otwory na płyty indukcyjne i gazowe, zlewy, dozowniki, filtry do wody, baterie, okapy, gniazdka elektryczne. 

Grubość kwarco-granitów, w których wycinamy wodą to 1,2 cm, 2 cm i 3 cm.

Niezmiennie doskonałe parametry procesu cięcia wodą (water-jet) gwarantują najwyższą jakość wycinanych elementów i gładkość krawędzi gotowych elementów.

Quarella Bianchissiomo blat w łazience

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.