Meble ze spieków kwarcowych

Stoły i stoliki ze spieku kwarcowego

Komody ze spieku kwarcowego

Lady recepcyjne ze spieku kwarcowego i kamienia naturalnego

Stoły konferencyjne ze spieku kwarcowego

Ściany telewizyjne ze spieku kwarcowego

Kontakt - meble ze spieku kwarcowego

Meble FRANKO pozwalają zrealizować indywidualną wizję klienta i są zawsze krojone pod wymiar klienta. Produkujemy, dostarczamy i montujemy naszym klientom eleganckie i praktyczne meble na wymiar, w których dominującym materiałem są spieki kwarcowe. Dzięki bogactwu kolorów i rodzajów powierzchni oraz znakomitym właściwościom spieki kwarcowe wpisują się idealnie w najnowsze trendy wzornicze.

Centrum Kamienia FRANKO jest zawsze najbliżej klienta, dlatego projektujemy meble spersonalizowane – zawsze w zgodzie z wytycznymi projektantów i klientów. Nasze meble nie są dostępne w marketach meblowych. Ich unikalność polega na tym, że są owocem indywidualnego podejścia do każdego z naszych klientów i tworzą spójną całość z aranżowanym wnętrzem. Dlatego, aby cieszyć się ich urodą zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z nami kontakt@franko.pl.

Lady recepcyjne - biura, hotele i instytucje

Każda firma, której siedziba otwarta jest na klientów powinna posiadać recepcję. Recepcja jest wizytówką firmy – miejscem pierwszego kontaktu z osobami z zewnątrz i tworzy u klienta pierwsze wrażenie. Dlatego należy zaaranżować ją w sposób estetyczny, komfortowy i funkcjonalny. Punktem centralnym każdej recepcji jest lada, przy której przyjmujemy gości, kontrahentów lub współpracowników. Aby uzyskać nowocześnie zaaranżowane wnętrze, znakomitym pomysłem jest wykorzystanie na ladę recepcyjną nowatorskich i eleganckich materiałów, takich jak spieki kwarcowe lub konglomeraty kwarcowe. Więcej informacji na temat materiałów znajdziecie Państwo tutaj.

Bez względu na rozmiar projektowanej przestrzeni, można zaaranżować małą lub dużą recepcję, a w razie potrzeby ją rozbudować o odpowiednie moduły. Dodatkową wartość nowoczesnej recepcji uzyskamy poprzez zamontowanie w niej ładowarki indukcyjnej do telefonu, licowanego gniazda sieciowego lub USB, a w razie potrzeby nagłośnienia opartego o bluetooth. Oferujemy ogromny wybór spieków kwarcowych i kwarcogranitów, które można wykorzystać w budowie lady recepcyjnej dostosowanej do indywidualnych potrzeb. Nasi doradcy pomogą stworzyć idealną ladę recepcyjną, która połączy w sobie funkcję ergonomicznego stanowiska pracy wraz z reprezentacyjną.

Wybór konkretnego rozwiązania lady do recepcji powinien być skorelowany z wystrojem przedsiębiorstwa i branżą, w której działa. Konkretna forma lady recepcyjnej musi być powiązana z wielkością pomieszczenia, ilością osób pracujących przy ladzie, a nawet z dokładnym zakresem ich obowiązków. W przypadku, kiedy przy ladzie będą przyjmowane i wydawane dokumenty, paczki, drobne dostawy, należy zaplanować odpowiednią przestrzeń do obsługi tych czynności.

Lady do recepcji ze spieków kwarcowych – nowoczesność i indywidualne podejście

Doradcy FRANKO są w każdej chwili do Państwa dyspozycji. Uwzględniamy indywidualne wymogi każdej firmy. Lady recepcyjne wykonujemy ze spieków kwarcowych Laminam, Dekton i Florim. Ofertę uzupełniają konglomeraty kwarcowe Technistone i Silestone. Łącznie do dyspozycji mamy kilkaset dekorów, dlatego jesteśmy w stanie spełnić największe oczekiwania naszych klientów. Ponadto łączymy spieki kwarcowe i konglomeraty z innymi materiałami takimi jak szkło, drewno czy stal. Zapytaj o ofertę spieków i konglomeratów kwarcowych kontakt@franko.pl.

Wykonujemy niewielkie lady, lady w formie biurek oraz okazałe lady o dużych rozmiarach, które idealnie spełnią funkcję reprezentacyjną. Produkujemy i montujemy u klienta lady w formie prostej, zaokrąglonej i narożnikowej. Każda lada jest efektem indywidualnych uzgodnień z klientem i uwzględnienia jego oczekiwania w zakresie aranżacji wnętrza oraz dopasowania się do budżetu.

Nasz standard działania oznacza podejście kompleksowe – pomoc przy projektowaniu, określeniu konkretnych rozwiązań, aż po montaż w Państwa wnętrzu w dowolnym miejscu w kraju.

Prześlij nam swoją wizję lady recepcyjnej, a my ją zrealizujemy.

Stoły konferencyjne FRANKO

Wykonujemy eleganckie stoły konferencyjnych ze spieków kwarcowych i kamieni naturalnych na wymiar. Każdy stół jest spersonalizowany i jest owocem indywidualnych uzgodnień z klientem. Nasze stoły wyposażamy we wszelkie akcesoria przydatne w nowoczesnym biurze.

Wybór idealnego stołu do sali konferencyjnej wymaga dobrej analizy potrzeb. Uwzględnia się wielkość pomieszczenia, jego wystrój, charakter spotkań i ilość uczestników, ale również prostotę utrzymania stołu w czystości.

Doradcy FRANKO zawsze z pełnym zaangażowaniem pomogą znaleźć optymalne rozwiązanie w zakresie stołu konferencyjnego. W rezultacie uda się stworzyć oczekiwany klimat aranżowanej przestrzeni, a sam stół będzie niepowtarzalną wizytówką firmy lub instytucji.

Oferta FRANKO obejmuje stoły konferencyjne, które w których łączymy konstrukcję stalową wraz ze spiekami kwarcowymi i eleganckimi kamieniami naturalnymi. Owocem jest stół konferencyjny odróżniający się elegancją, trwałością, prestiżowym wyglądem jak i wyjątkową odpornością na plamy, zarysowania czy odbarwienia.

Stoły konferencyjne FRANKO mają różne długości i szerokości zawsze uzgadniane indywidualnie z klientem, rozmaite odcienie blatów, praktyczne dodatki jak np. głośniki bluetooth. mikrofony, ładowarki indukcyjne. Jako uzupełnienie dostarczamy dedykowane moduły powiększające, które pozwalają łączyć stoły w różne układy: L, U, C.

Stoły FRANKO wykonane ze spieków kwarcowych i kamieni naturalnych są synonimem troski o każdy detal. Stanowią także kompletne i przemyślane rozwiązanie zaspokajające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nasze stoły gwarantują komfort spotkań i zawarcie wyłącznie korzystnych umów. Dostarczamy je i montujemy na miejscu u klienta na terenie całego kraju.

Więcej na temat stołów konferencyjnych Franko znajdziecie Państwo tu:

Zapytaj o bezpłatną wycenę:

Stoły i stoliki FRANKO

Seria nowoczesnych stołów do jadalni oraz stolików kawowych i koktajlowych, które wykonujemy w większości na indywidualny wymiar klienta.

Blaty stołów i stolików wykonujemy ze spieku kwarcowego Laminam, Dekton oraz Florim. Proponujemy także blaty z kamienia naturalnego – granitu, kwarcytu czy marmuru. Stelaże wykonujemy ze stali najwyższej jakości pochodzącej wyłącznie od sprawdzonych dostawców.

Nasza kolekcja obejmuje stoły i stoliki o kształcie prostokątnym, kwadratowym, owalnym, zestawy dwóch stolików (duety), stoliki z obracanym blatem (twister), z nadstawkami. Wyjątkowo ekskluzywnie wyglądają stoliki monolityczne – bloki (cube) ze ściankami ze spieku kwarcowego.

Każdy stół i stolik może być wykonany na indywidualny wymiar. Wybór spieku kwarcowego lub rodzaj kamienia naturalnego jest efektem analizy potrzeb klienta. Na życzenie stelaż pomalujemy na wybrany kolor. Łączymy także spieki kwarcowe i kamienie z innymi materiałami, jak np. szkło czy drewno. Nasze stoły dostarczamy na terenie całego kraju.

Aby zamówić stół i stolik Franko zapraszamy do sklepu on-line:

Zapytaj o bezpłatną wycenę:

Ściany RTV

Ściana telewizyjna często jest centralnym punktem w salonie, zwłaszcza wtedy kiedy znajduje się na niej telewizor wielkoekranowy, który dostarcza rozrywki, ale jednocześnie stanowi istotny element wystroju. Warto więc poświęcić wysiłek na zaaranżowanie przestrzeni ze ścianą RTV, tak by domownicy i goście czuli się w niej komfortowo. Jednocześnie warto tak zaprojektować wnętrze, by ściana idealnie komponowała się z wnętrzem, a jednocześnie dyskretnie się odcinała i tworzyła strefę kina domowego.

Telewizor można postawić na szafce, komodzie lub powiesić na ścianie. Montaż na ścianie jest bardzo praktycznym rozwiązaniem i pozwala na stworzenie niemal kinowej atmosfery w domu. Oszczędza także miejsce w aranżowanej przestrzeni. Estetycznie zaprojektowana ściana RTV stwarza przyjazny klimat do spędzania wspólnego czasu przez domowników oraz podczas przyjmowania gości.

Projektanci wnętrz oferują wiele rozwiązań dotyczących aranżacji strefy RTV w salonie. Bardzo nowoczesnym, praktycznym i eleganckim rozwiązaniem jest wykorzystanie spieku kwarcowego. Bezsprzeczną zaletą płyt wielkoformatowych spieków kwarcowych jest ich format. Dostępne wymiary sięgają nawet 320 x 160 cm. W rezultacie ilość łączeń między płytami jest ograniczona do absolutnego minimum. Wysokość płyty umożliwia jej montaż w jednym elemencie od posadzki aż po sufit w większości domów i mieszkań.

W ofercie Centrum Kamienia FRANKO jest kilkaset dekorów spieków kwarcowych Laminam, Dekton i Florim. Wachlarz odcieni jest ogromny: od spieków białych gładkich, poprzez spieki z użyleniem, spieki szare, grafitowe , czarne z użyleniem lub bez. Wiele jest również rodzajów powierzchni: gładkie, groszkowane, o powierzchni łupka, szczotkowane, specjalne -dekoracyjne (np. metalizowane). Interesującą propozycją są spieki z użyleniem, gdzie można uzyskać efekt kontynuacji użylenia pomiędzy poszczególnymi zamontowanymi płytami. Powierzchnia spieku kwarcowego jest dożywotnio odporna na działanie promieniowania UV i niezwykle łatwa w pielęgnacji. Ponadto spieki są odporne na zarysowania i plamy.

W ścianie RTV ze spieku kwarcowego wykonamy odpowiednią wnękę na zamontowanie telewizora, jak również głośników kina domowego. Jest to wyjątkowo elegancki sposób montażu, kiedy powierzchnia ekranu telewizyjnego jest zlicowana z powierzchnią ściany ze spieku. Dodatkowo oferujemy możliwość wbudowania zlicowanych szafek w połaci ściany RTV.

Każde wnętrze jest inne, jego wystrój odzwierciedla potrzeby i oczekiwania domowników, dlatego Centrum Kamienia FRANKO projektuje i wykonuje ściany telewizyjne na indywidualny wymiar. Montaż ścian RTV prowadzimy na terenie całego kraju. Do dyspozycji naszych klientów są doświadczeni doradcy.

Zapraszamy do przesłania swojej wizji ściany telewizyjnej, a zrobimy wszystko by stała się rzeczywistością.

Komody FRANKO

Eleganckie i nowoczesne komody Franko, które łączą w sobie funkcję dekoracyjną jak i użytkową. Są niezwykle ciekawą propozycją do eleganckiego wnętrza. Forma komód jest lekka i zgrabna.

Zastosowaliśmy modne, okrągłe zdobienia, a dzięki specjalnej konstrukcji zaokrąglonych drzwiczek uzyskaliśmy niesłychanie szeroki dostęp do bocznych półek komód. Smaku dodają złote listwy zdobiące oraz stelaże w kolorze srebrnym lub złotym. Blaty oraz fronty drzwi wykonaliśmy z najlepszych włoskich spieków kwarcowych. Całość tworzy niezwykły efekt i nadaje wnętrzu wyrafinowania. Każdy mebel Franko jest projektowany indywidualnie z uwzględnieniem konkretnych wymagań klienta. W naszych realizacjach łączymy najwyższej klasy spieki kwarcowe Laminam, Dekton i Florim z innymi materiałami aranżacyjnymi jak metal, szkło czy drewno. Nad realizacją każdego zamówienia czuwają nasi doradcy.

Zapraszamy do przesłania własnej wizji komody na kontakt@franko.pl. Nasi specjaliści sprawią, że stanie się ona rzeczywistością. Komody Franko dostarczamy do terenie całego kraju.

Galeria zdjęć

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Nasi doradcy chętnie udzielą więcej informacji:

Formularz kontaktowy: