Blaty kuchenne Białystok

Blaty kuchenne ze spieków kwarcowych lub blaty z granitu stanowią ponadczasową ozdobę każdej aranżacji. Z uwagi na wyjątkowe walory estetyczne oraz ponadprzeciętną trwałość sprawdzą się w kuchni. Nasza firma od lat montuje kuchenne blaty ze spieków kwarcowych w Białymstoku i okolicach (województwo podlaskie). Co więcej, posiadamy w ofercie efektowne blaty granitowe i z konglomeratów.

Właściwości blatów ze spieków kwarcowych

Spieki kwarcowe, czyli wielkoformatowe płyty spiekane w temperaturze 1200 °C powstają z naturalnych surowców: granitów, pigmentów ceramicznych, elementów skał. 

Jakie mają właściwości?

  • są odporne na działanie tłuszczów, pleśni, grzybów, kwasów
  • nie chłoną wody
  • są odporne na działanie skrajnych temperatur
  • można na nich bezpiecznie przechowywać artykuły spożywcze i przygotowywać posiłki
  • są wyjątkowo lekkie i cienkie

Nasi specjaliści wykonują blaty kuchenne z płyt o grubości 12,5 mm oraz 20 mm. Wielu klientów decyduje się na blaty ze zintegrowanym zlewozmywakiem. Z cieńszych spieków kwarcowych (3,5 mm, 5,5mm) produkowane są okładziny ścian oraz frontów mebli. W spiekach łatwo wyciąć otwory na przykład na płytę grzewczą lub gniazdka elektryczne.

blat z kamienia spiek kwarcowy na wymiar montaż sprzedaż

Blaty z granitu – właściwości

Granitowe blaty kuchenne, z uwagi na szeroki wachlarz kolorów i wzorów, umożliwiają tworzenie efektownych aranżacji. Płyty z granitu montowane są na wyspach, półwyspach i szafkach w kuchni – w poziomie, jak i w pionie. Ciekawie prezentują się również blaty granitowe ze zintegrowanym zlewozmywakiem.

Oferujemy różne typy powierzchni blatów, w tym matowe oraz polerowane.  W granicie można wyciąć otwory na gniazdka elektryczne, armaturę czy płytę grzewczą. Proponujemy doskonałej jakości kuchenne blaty granitowe w Białymstoku oraz miastach ościennych. Realizujemy zamówienia kompleksowo – od projektu po montaż blatu w domu klienta.

Najlepsze materiały na blaty kuchenne

Prezentujemy szeroką gamę spieków kwarcowych oraz płyt granitowych, które nadadzą każdej kuchni unikalny charakter. Na blaty kuchenne w Białymstoku polecamy ultramocne spieki kwarcowe FRANKO o grubości 12,5mm, solidne spieki LAMINAM o grubości 12,5mm oraz 20mm, a także piękne granity o grubości 3cm.

SPIEKI KWARCOWE LAMINAM

Blaty ze spieków kwarcowych i granitu zintegrowane ze zlewozmywakiem

Oferujemy blaty kuchenne ze spieku kwarcowego ze zintegrowanym zlewozmywakiem. Takie rozwiązanie sprawdzi się w szczególności w nowoczesnych projektach wnętrzarskich. Bez wątpienia przypadnie do gustu zwolennikom stylu minimalistycznego i industrialnego. W blacie ze spieków można oczywiście zamontować klasyczny zlew metalowy lub ceramiczny.

Blaty, zlew i fartuchy ze spieku kwarcowego Laminam Noir Desir

Blat kuchenny wykonany z spieku kwarcowego ze zintegrowanym zlewozmywakiem.

Spiek kwarcowy okładziny ściany blat kamienny nowoczesny

Rozwiązanie tradycyjne - blat kuchenny ze spieków kwarcowych z metalowym zlewozmywakiem

Kompleksowy montaż blatów kuchennych w Białymstoku

Nasi specjaliści oferują kompleksowe usługi, w tym pomiar, przygotowanie projektu, a także montaż blatów ze spieków kwarcowych lub granitu w Białymstoku i okolicach. Poszczególne prace wykonujemy w rozbudowanym parku maszynowym CNC, wyposażonym w innowacyjny laser pomiarowy. Realizujemy unikalne projekty na terenie całego województwa podlaskiego.

Pomiar kuchni projekt spieki kwarcowe kamienie naturalne
Frezowanie spiek kwarcowy piła mostowa sprzedaż

Ile kosztuje blat kuchenny?

Co wpływa na cenę blatu kuchennego?

  • rodzaj materiału
  • powierzchnia blatu
  • sposób wykończenia krawędzi
  • liczba otworów wyciętych w płycie ze spieku lub granitu
  • specyfiki pomieszczenia, w którym blaty są montowane

Każdy projekt podlega indywidualnej wycenie. Blaty kuchenne ze spieków kwarcowych są trochę droższe od modeli granitowych. Mają Państwo pytania? Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno-handlowymi!

Blaty kuchenne - region Białegostoku i woj. podlaskiego

Dział Sprzedaży

Krzysztof Barański

Dyrektor Handlowy

Damian Niezgodzki

Doradca techniczny

Grzegorz Ścisły

Doradca techniczny

Dział Eksportu

Michał Pasek

Doradca techniczny

doradca spieki kwarcowe

Paweł Błaszczak

Doradca techniczny rynek DE

Rezerwacja spotkania online / Online meetings booking