Blaty kuchenne Białystok

Blaty kuchenne ze spieków kwarcowych lub blaty z granitu stanowią ponadczasową ozdobę każdej aranżacji. Z uwagi na wyjątkowe walory estetyczne oraz ponadprzeciętną trwałość sprawdzą się w kuchni. Nasza firma od lat montuje kuchenne blaty ze spieków kwarcowych w Białymstoku i okolicach (województwo podlaskie). Co więcej, posiadamy w ofercie efektowne blaty granitowe i z konglomeratów.

Właściwości blatów ze spieków kwarcowych

Spieki kwarcowe, czyli wielkoformatowe płyty spiekane w temperaturze 1200 °C powstają z naturalnych surowców: granitów, pigmentów ceramicznych, elementów skał. 

Jakie mają właściwości?

  • są odporne na działanie tłuszczów, pleśni, grzybów, kwasów
  • nie chłoną wody
  • są odporne na działanie skrajnych temperatur
  • można na nich bezpiecznie przechowywać artykuły spożywcze i przygotowywać posiłki
  • są wyjątkowo lekkie i cienkie

Nasi specjaliści wykonują blaty kuchenne z płyt o grubości 12,5 mm oraz 20 mm. Wielu klientów decyduje się na blaty ze zintegrowanym zlewozmywakiem. Z cieńszych spieków kwarcowych (3,5 mm, 5,5mm) produkowane są okładziny ścian oraz frontów mebli. W spiekach łatwo wyciąć otwory na przykład na płytę grzewczą lub gniazdka elektryczne.

Blaty z granitu – właściwości

Granitowe blaty kuchenne, z uwagi na szeroki wachlarz kolorów i wzorów, umożliwiają tworzenie efektownych aranżacji. Płyty z granitu montowane są na wyspach, półwyspach i szafkach w kuchni – w poziomie, jak i w pionie. Ciekawie prezentują się również blaty granitowe ze zintegrowanym zlewozmywakiem.

Oferujemy różne typy powierzchni blatów, w tym matowe oraz polerowane.  W granicie można wyciąć otwory na gniazdka elektryczne, armaturę czy płytę grzewczą. Proponujemy doskonałej jakości kuchenne blaty granitowe w Białymstoku oraz miastach ościennych. Realizujemy zamówienia kompleksowo – od projektu po montaż blatu w domu klienta.

Najlepsze materiały na blaty kuchenne

Prezentujemy szeroką gamę spieków kwarcowych oraz płyt granitowych, które nadadzą każdej kuchni unikalny charakter. Na blaty kuchenne w Białymstoku polecamy ultramocne spieki kwarcowe FRANKO o grubości 12,5mm, solidne spieki LAMINAM o grubości 12,5mm oraz 20mm, a także piękne granity o grubości 3cm.

SPIEKI KWARCOWE LAMINAM

Blaty ze spieków kwarcowych i granitu zintegrowane ze zlewozmywakiem

Oferujemy blaty kuchenne ze spieku kwarcowego ze zintegrowanym zlewozmywakiem. Takie rozwiązanie sprawdzi się w szczególności w nowoczesnych projektach wnętrzarskich. Bez wątpienia przypadnie do gustu zwolennikom stylu minimalistycznego i industrialnego. W blacie ze spieków można oczywiście zamontować klasyczny zlew metalowy lub ceramiczny.

Blaty, zlew i fartuchy ze spieku kwarcowego Laminam Noir Desir

Blat kuchenny wykonany z spieku kwarcowego ze zintegrowanym zlewozmywakiem.

Frankoslab Arabescato Oro Mat

Rozwiązanie tradycyjne - blat kuchenny ze spieków kwarcowych z metalowym zlewozmywakiem

Kompleksowy montaż blatów kuchennych w Białymstoku

Nasi specjaliści oferują kompleksowe usługi, w tym pomiar, przygotowanie projektu, a także montaż blatów ze spieków kwarcowych lub granitu w Białymstoku i okolicach. Poszczególne prace wykonujemy w rozbudowanym parku maszynowym CNC, wyposażonym w innowacyjny laser pomiarowy. Realizujemy unikalne projekty na terenie całego województwa podlaskiego.

Ile kosztuje blat kuchenny?

Co wpływa na cenę blatu kuchennego?

  • rodzaj materiału
  • powierzchnia blatu
  • sposób wykończenia krawędzi
  • liczba otworów wyciętych w płycie ze spieku lub granitu
  • specyfiki pomieszczenia, w którym blaty są montowane

Każdy projekt podlega indywidualnej wycenie. Blaty kuchenne ze spieków kwarcowych są trochę droższe od modeli granitowych. Mają Państwo pytania? Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno-handlowymi!

Blaty kuchenne - region Białegostoku i woj. podlaskiego

Dział Sprzedaży

Krzysztof Barański

Dyrektor Handlowy

Damian Niezgodzki

Doradca techniczny

Grzegorz Ścisły

Doradca techniczny

Michał Pasek

Doradca techniczny

Krzysztof Appelbaum

Doradca techniczny

Dział Eksportu

Krzysztof Barański

Dyrektor Działu Handlowego /ENG, RUS, SVK/

Paweł Błaszczak

Doradca techniczny rynek DE

Rezerwacja spotkania online / Online meetings booking