Strefa architekta

 Już od ponad 20 lat w Centrum Kamienia Franko zajmujemy się obróbką i montażem spieków kwarcowych i konglomeratów kwarcowych oraz kamieni naturalnych. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i wyzwania w zakresie wykorzystania naszych materiałów w szeroko rozumianej architekturze.

Nasza oferta obejmuje takie grupy produktów jak: blaty kuchenne i wyspy kuchenne, umywalki zintegrowane i zlewozmywaki ze spieku kwarcowego lub kwarcogranitu, okładziny na ściany kominkowe i telewizyjne, parapety zewnętrzne, parapety wewnętrzne, okładziny na kominki, posadzki i podłogi, fronty meblowe ze spieku kwarcowego, spieki kwarcowe na elewacje wentylowane i klejone, spieki kwarcowe i kamienie naturalne na tarasy, donice, stoły i stoliki oraz innego rodzaju elementy aranżacyjne w zakresie architektury wewnętrznej i zewnętrznej.

WYŁĄCZNIE WYSELEKCJONOWANI DOSTAWCY

Przez wiele lat udało nam się zbudować ofertę w oparciu o najlepszych partnerów – producentów kamienia naturalnego, spieków kwarcowych, konglomeratów kwarcowych (kwarcogranitów). Nasze produkty takie jak m.in. blaty kuchenne, które dostarczamy naszym klientom muszą zawsze być najwyższej jakości, więc z niezwykłą starannością kontrolujemy jakość naszych surowców.  Nasi najważniejsi partnerzy w zakresie kamienia i spieków kwarcowych i kwarcogranitów to Laminam, Dekton, Technistone, Silestone, Quarella. 

 

 

ZAWSZE AKTUALNA OFERTA

Szerokie wsparcie – ekspozytory – próbki – katalogi – eventy

W naszym składzie do Państwa dyspozycji mamy zawsze kilkaset płyt spieków kwarcowych, konglomeratów (kwarcogranitów) i kamieni naturalnych (kwarcytów, granitów, marmurów i innych). Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby klientów naszych Partnerów w zakresie ich wymagań aranżacyjnych. Rozumiemy jak ważne jest, by klient miał możliwość zapoznania się ze spektrum materiałów, dlatego dla naszych partnerów przygotowaliśmy wzorniki z materiałami oraz zestawy katalogów.

Zapewniamy ponadto wsparcie marketingowe w formie materiałów reklamowych takich jak:   stojaki i ekspozytory dla salonów sprzedaży kuchni lub łazienek  i salonów projektowania wnętrz, a także gadżety reklamowe wykonane ze spieków kwarcowych (np. logo, napisy).  Do dyspozycji mamy showroom firmowy w naszym Centrum Kamienia Franko w Zielonej Górze, gdzie umożliwiamy obejrzenie wybranego materiału w wielkim formacie. Organizujemy eventy szkoleniowe dla przedstawicieli branży projektowania wnętrz, które są forum wymiany informacji i myśli oraz pomysłów. 

Zachęcamy Państwa do kontaktu z Opiekunem Architekta: projektantów wnętrz, architektów,  studia kuchenne i łazienkowe, producentów mebli. Zapewniamy kreatywność, rzetelność i pełne zaangażowanie w realizację celów.

Dowodem zaufania bogate portfolio

W Centrum Kamienia Franko gwarantujemy materiały najwyższej jakości i stale monitorujemy stany magazynowe w celu zapewnienia najlepszej dostępności produktów. Stale informujemy o nowościach. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą – dla Twojej wygody dostarczymy próbki i katalogi bezpośrednio do Twojego biura. Dzięki oparciu współpracy na lojalności, naszym partnerom wykonujemy ekspozycyjne blaty kuchenne do salonów sprzedaży kuchni lub łazienek na terenie całej Polski (szczegóły u Opiekuna Architekta). Rozumiemy, że nasi partnerzy potrzebują wsparcia na każdym etapie realizacji. Dedykowany Opiekun Architekta zapewnia kompleksową, fachową pomoc w poszukiwaniu rozwiązań technicznych, po to by osiągnąć pełne zadowolenie klienta z perfekcyjnie wykonanej realizacji.

Rezerwacja spotkania online / Online meetings booking