Strefa architekta

blat na wymiar z montażem spiek kwarcowy blat na wymiar kominek ze spieku kwarcowego ściana schody taras wyspa kuchenna ława ze spieku kwarcowego blat na wymiar spiek kwarcowy na ścianę spiek okładzina ścienna na wymiar montaż sprzedaż wielki format płyta ze spieku kwarcowego fronty meblowe ze spieku kamień na wymiar kamień naturalny marmur granit

 Już od ponad 20 lat w Centrum Kamienia Franko zajmujemy się obróbką i montażem spieków kwarcowych i konglomeratów kwarcowych oraz kamieni naturalnych. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i wyzwania w zakresie wykorzystania naszych materiałów w szeroko rozumianej architekturze.

blat na wymiar z montażem spiek kwarcowy blat na wymiar kominek ze spieku kwarcowego ściana schody taras wyspa kuchenna ława ze spieku kwarcowego blat na wymiar spiek kwarcowy na ścianę spiek okładzina ścienna na wymiar montaż sprzedaż wielki format płyta ze spieku kwarcowego fronty meblowe ze spieku kamień na wymiar kamień naturalny marmur granit

Nasza oferta obejmuje takie grupy produktów jak: blaty kuchenne i wyspy kuchenne, umywalki zintegrowane i zlewozmywaki ze spieku kwarcowego lub kwarcogranitu, okładziny na ściany kominkowe i telewizyjne, parapety zewnętrzne, parapety wewnętrzne, okładziny na kominki, posadzki i podłogi, fronty meblowe ze spieku kwarcowego, spieki kwarcowe na elewacje wentylowane i klejone, spieki kwarcowe i kamienie naturalne na tarasy, donice, stoły i stoliki oraz innego rodzaju elementy aranżacyjne w zakresie architektury wewnętrznej i zewnętrznej.

WYŁĄCZNIE WYSELEKCJONOWANI DOSTAWCY

Przez wiele lat udało nam się zbudować ofertę w oparciu o najlepszych partnerów – producentów kamienia naturalnego, spieków kwarcowych, konglomeratów kwarcowych (kwarcogranitów). Nasze produkty takie jak m.in. blaty kuchenne, które dostarczamy naszym klientom muszą zawsze być najwyższej jakości, więc z niezwykłą starannością kontrolujemy jakość naszych surowców.  Nasi najważniejsi partnerzy w zakresie kamienia, spieków kwarcowych i kwarcogranitów to Laminam, Dekton, Neolith, Technistone, Silestone, Quarella. 

spieki kwarcowe Laminam
konglomeraty Technistone
spiek kwarcowy Dekton
kwarcogranity Quarella
kwarcogranity Silestone

 

 

ZAWSZE AKTUALNA OFERTA

Szerokie wsparcie – ekspozytory – próbki – katalogi – eventy

W naszym składzie do Państwa dyspozycji mamy zawsze kilkaset płyt spieków kwarcowych, konglomeratów (kwarcogranitów) i kamieni naturalnych (kwarcytów, granitów, marmurów i innych). Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby klientów naszych Partnerów w zakresie ich wymagań aranżacyjnych. Rozumiemy jak ważne jest, by klient miał możliwość zapoznania się ze spektrum materiałów, dlatego dla naszych partnerów przygotowaliśmy wzorniki z materiałami oraz zestawy katalogów.

Zapewniamy ponadto wsparcie marketingowe w formie materiałów reklamowych takich jak:   stojaki i ekspozytory dla salonów sprzedaży kuchni lub łazienek  i salonów projektowania wnętrz, a także gadżety reklamowe wykonane ze spieków kwarcowych (np. logo, napisy).  Do dyspozycji mamy showroom firmowy w naszym Centrum Kamienia Franko w Zielonej Górze, gdzie umożliwiamy obejrzenie wybranego materiału w wielkim formacie. Organizujemy eventy szkoleniowe dla przedstawicieli branży projektowania wnętrz, które są forum wymiany informacji i myśli oraz pomysłów. 

Zachęcamy Państwa do kontaktu z Opiekunem Architekta: projektantów wnętrz, architektów,  studia kuchenne i łazienkowe, producentów mebli. Zapewniamy kreatywność, rzetelność i pełne zaangażowanie w realizację celów.

Dowodem zaufania bogate portfolio

wyspa kuchenna ze spieku kwarcowego
spiek kwarcowy blat ze spieku kwarcowego
blat kamienny do łazienki

W Centrum Kamienia Franko gwarantujemy materiały najwyższej jakości i stale monitorujemy stany magazynowe w celu zapewnienia najlepszej dostępności produktów. Stale informujemy o nowościach. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą – dla Twojej wygody dostarczymy próbki i katalogi bezpośrednio do Twojego biura. Dzięki oparciu współpracy na lojalności, naszym partnerom wykonujemy ekspozycyjne blaty kuchenne do salonów sprzedaży kuchni lub łazienek na terenie całej Polski (szczegóły u Opiekuna Architekta). Rozumiemy, że nasi partnerzy potrzebują wsparcia na każdym etapie realizacji. Dedykowany Opiekun Architekta zapewnia kompleksową, fachową pomoc w poszukiwaniu rozwiązań technicznych, po to by osiągnąć pełne zadowolenie klienta z perfekcyjnie wykonanej realizacji.

Rezerwacja spotkania online