Blaty kuchenne Elbląg

Blaty ze spieków kwarcowych lub granitu jest to znakomita propozycja dla miłośników nietuzinkowych rozwiązań wnętrzarskich. Te ultrawytrzymałe materiały są wyjątkowo odporne na eksploatację. Wyróżniają się znakomitym designem, bogatą kolorystyką, funkcjonalnością i idealnie gładką powierzchnią.

Spieki kwarcowe są lekkie, a jednocześnie posiadają doskonałe parametry wytrzymałościowe. Blaty kuchenne granitowe współgrają z aranżacją klasyczną oraz nowoczesną. Zatem jeśli szukasz najlepszego materiału na blaty kuchenne, zapoznaj się z ofertą Centrum Kamienia FRANKO. Wykonujemy blaty ze spieków kwarcowych na wymiar dla klientów z Elbląga i okolic (województwo warmińsko-mazurskie)

Blaty ze spieków kwarcowych – niezwykłe właściwości

Spieki kwarcowe są wypalane w specjalnych piecach w bardzo wysokiej temperaturze ok. 1200 stopni Celsjusza. Dzięki procesowi obróbki materiał ten posiada wyjątkowe właściwości. Idealnie równe płyty wielkiego formatu świetnie się prezentują we wnętrzach, a także na balkonach, tarasach, fasadzie budynku, w oranżerii.

 

Stylowe blaty ze spieków kwarcowych są odporne na zniszczenie, plamy, szorowanie, kwasy, a także na działanie wilgoci i skrajnych temperatur. W rezultacie służą przez lata zachowując nieskazitelny wygląd. W blatach wycinamy otwory na płytę grzewczą, armaturę itd. Kuchnia, w której pierwsze skrzypce grają spieki jest funkcjonalna, estetyczna i łatwa w utrzymaniu.

Firma FRANKO oferuje m.in.:

  • blaty kuchenne ze spieków kwarcowych (cienkich płyt o grubości 12,5 mm oraz 20 mm)
  • okładziny ścienne ze spieków o grubości 3,5 mm oraz 5,5 mm,
  • blaty zintegrowane ze zlewozmywakiem
blat z kamienia spiek kwarcowy na wymiar montaż sprzedaż

Blaty z granitu – właściwości

Eleganckie blaty granitowe to ponadczasowy element wyposażenia wnętrz. Znajdą zastosowanie w aranżacjach nowoczesnych, klasycznych, retro, eklektycznych itd. Wysokiej jakości płyty granitowe sprawdzą się także na wyspach i półwyspach kuchennych, frontach mebli, ścianach, podłogach. Firma FRANKO oferuje estetyczne blaty kuchenne z granitu w Elblągu i okolicach.

Jakie są najlepsze materiały na blaty kuchenne?

Na blaty kuchenne w Elblągu warto wybrać m.in.:

  • spieki kwarcowe FRANKO o grubości 12,5 mm
  • spieki kwarcowe LAMINAM o grubości 12,5 mm oraz 20 mm
  • spieki kwarcowe DEKTON o grubości 12 mm i 20 mm
  • granity o grubości 2 cm oraz 3 cm.

SPIEKI KWARCOWE FRANKOslab

SPIEKI KWARCOWE LAMINAM

PŁYTY GRANITOWE

Blaty ze spieków kwarcowych i granitu zintegrowane ze zlewozmywakiem

W ofercie Centrum Kamienia FRANKO znajdziesz blaty kuchenne z granitu oraz ze spieków kwarcowych zintegrowane ze zlewozmywakiem. Idealne rozwiązanie do kuchni, aneksu kuchennego, a także łazienki. Stylowe blaty kuchenne  zintegrowane ze zlewozmywakiem  stwarzają ogrom możliwości aranżacyjnych. Świetnie będą się prezentować we wnętrzu zainspirowanym stylem nowoczesnym, klasycznym, minimalistycznym itd.

Blaty, zlew i fartuchy ze spieku kwarcowego Laminam Noir Desir

Blat kuchenny ze spieku kwarcowego ze zintegrowanym zlewozmywakiem

Spiek kwarcowy okładziny ściany blat kamienny nowoczesny

Tradycyjne rozwiązanie - blat kuchenny ze spieku kwarcowego ze zlewozmywakiem metalowym

Kompleksowy montaż blatów kuchennych w Elblągu

Spieki kwarcowe oraz granity sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebujemy wytrzymałego i efektownego materiału wykończeniowego. Gwarantują długotrwałe użytkowanie i zachowują nienaganny wygląd przez dekady. Co więcej, są łatwe w utrzymaniu – można je czyścić delikatnymi detergentami. Centrum Kamienia FRANKO świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, produkcji i montażu blatów ze spieków kwarcowych lub granitu w Elblągu i okolicach.

Blat kuchenny ze spieków kwarcowych ze zlewozmywakiem z montażem
Wyspa kuchenna z blatem z granitu

Ile kosztuje blat kuchenny?

Cena blatu kuchennego zależy od kilku czynników, w tym m.in. od liczby otworów wyciętych w płycie, powierzchni blatu, specyfiki kuchni. Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu z zespołem Centrum Kamienia FRANKO!

Blaty kuchenne - region Elbląg i woj. warmińsko-mazurskie

Dział Sprzedaży

Krzysztof Barański

Dyrektor Handlowy

Damian Niezgodzki

Doradca techniczny

Grzegorz Ścisły

Doradca techniczny

Dział Eksportu

Michał Pasek

Doradca techniczny

doradca spieki kwarcowe

Paweł Błaszczak

Doradca techniczny rynek DE

Rezerwacja spotkania online / Online meetings booking