Blaty Kuchenne Gdynia

Blaty kuchenne ze spieków kwarcowych oraz blaty z granitu, to gotowa recepta na stylowe wnętrze. Doskonale będą się prezentować w każdej kuchni. Nasza firma od lat z powodzeniem montuje kuchenne blaty ze spieków kwarcowych w Gdyni i okolicach (województwo pomorskie). Wykonujemy również eleganckie blaty granitowe i z konglomeratów.

Właściwości blatów ze spieków kwarcowych

Spieki kwarcowe powstają z naturalnych surowców. Są to wielkoformatowe płyty spiekane w bardzo wysokiej temperaturze 1200 °C.

Posiadają wyjątkowe właściwości:

  • są odporne na działanie tłuszczów, pleśni, grzybów, kwasów i działanie skrajnie niskich/wysokich temperatur
  • nie chłoną wody
  • mogą być stosowane w kontakcie z żywnością
  • są bardzo cienkie i lekkie

 

Jakie blaty kuchenne ze spieków wykonujemy? Są to m.in. blaty z płyt o grubości 12,5 mm oraz 20 mm. Dużą popularnością cieszą się blaty ze zintegrowanym zlewozmywakiem. Z bardzo cienkich spieków kwarcowych (3,5 mm, 5,5mm) produkujemy okładziny ścian czy też frontów mebli. Wycięcie otworów na płytę grzewczą, gniazdka elektryczne, armaturę nie sprawia najmniejszego problemu.

Blaty z granitu – właściwości

Granitowe blaty kuchenne są trwałe i posiadają wysokie walory estetyczne. Płyty z granitu montuje się na wyspach, półwyspach, frontach kuchennych (poziomo, jak i pionowo). Popularne są również  blaty granitowe ze zintegrowanym zlewozmywakiem. 

 

Posiadamy w ofercie blaty z granitu matowe oraz polerowane. Tego rodzaju materiał również umożliwia wygodne wycięcie otworów na gniazdka elektryczne, armaturę czy płytę grzewczą. Oferujemy wysokiej jakości kuchenne blaty granitowe w Gdyni oraz miastach ościennych. Służymy radą na każdym etapie realizacji zlecenia.

Sprawdzone materiały na blaty kuchenne

Proponujemy szeroki wybór spieków kwarcowych oraz płyt granitowych, które prezentują się niezwykle nowocześnie. Na blaty kuchenne w Gdyni polecamy solidne spieki kwarcowe FRANKO o grubości 12,5mm, spieki LAMINAM o grubości 12,5mm oraz 20mm oraz ponadczasowe granity o grubości 3cm.

Blaty ze spieków kwarcowych i granitu zintegrowane ze zlewozmywakiem

Prezentujemy blaty kuchenne ze spieku kwarcowego ze zintegrowanym zlewozmywakiem – doskonała propozycja do nowoczesnych wnętrz, ale nie tylko. Spieki świetnie współgrają z aranżacją w stylu industrialnym, minimalistycznym, skandynawskim, a także glamour i klasycznym.

Blaty, zlew i fartuchy ze spieku kwarcowego Laminam Noir Desir

Blat kuchenny wykonany z spieku kwarcowego ze zintegrowanym zlewozmywakiem.

Frankoslab Arabescato Oro Mat

Rozwiązanie tradycyjne - blat kuchenny ze spieków kwarcowych z metalowym zlewozmywakiem

Kompleksowy montaż blatów kuchennych w Gdyni

Nasi fachowcy świadczą profesjonalne usługi, w tym montaż blatów ze spieków kwarcowych lub granitu w Gdyni i okolicach. Obróbka materiału odbywa się w rozbudowanym parku maszynowym CNC oraz water jet (cięcie wodą). Realizujemy unikalne projekty na obszarze całego województwa pomorskiego.

Ile kosztuje blat kuchenny?

Cena blatu kuchennego zależy m.in. od:

  • rodzaju materiału (spiek, granit, typ powierzchni – matowa, polerowana)
  • wielkości blatu
  • sposobu wykończenia krawędzi
  • liczby otworów wyciętych w płycie
  • specyfiki pomieszczenia.

Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie. Blaty kuchenne ze spieków kwarcowych są nieco droższe od blatów granitowych. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno-handlowymi!

Blaty kuchenne - region Gdynia i woj. pomorskie

Dział Sprzedaży

Krzysztof Barański

Dyrektor Handlowy

Damian Niezgodzki

Doradca techniczny

Grzegorz Ścisły

Doradca techniczny

Michał Pasek

Doradca techniczny

Krzysztof Appelbaum

Doradca techniczny

Dział Eksportu

Krzysztof Barański

Dyrektor Działu Handlowego /ENG, RUS, SVK/

Paweł Błaszczak

Doradca techniczny rynek DE

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.