Blaty kuchenne Ruda Śląska

Szukasz najlepszego materiału na blaty kuchenne? Spieki kwarcowe oraz granit sprawdzą się w tej roli doskonale. Przetrwają nawet wyjątkowo intensywną eksploatację, będą ozdobą wnętrza, mogą mieć kontakt z żywnością. Co wyróżnia oba materiały? Unikalne wzornictwo, wszechstronne zastosowanie, praktyczność, szeroka paleta kolorów, odporność na działanie czynników zewnętrznych, gładka powierzchnia. Warto zaznaczyć, że spieki kwarcowe, w porównaniu z kamieniem naturalnym, są bardzo lekkie, a dzięki temu wygodne w montażu. Blaty kuchenne granitowe pasują do klasycznej, ale i nowoczesnej aranżacji kuchni.

 

FRANKO to nowoczesne Centrum Kamienia, gdzie projektujemy oraz produkujemy blaty kuchenne ze spieków kwarcowych, granitu, innych szlachetnych surowców. Oferujemy również montaż gotowych płyt u klientów z Rudy Śląskiej i okolic (województwo śląskie).

Blaty ze spieków kwarcowych – niezwykłe właściwości

Spieki kwarcowe powstają w procesie sprasowywania i spiekania w wysokich temperaturach mieszanki skał metamorficznych, pigmentów ceramicznych oraz innych wyselekcjonowanych materiałów. Powstałe wielkoformatowe płyty ze spieków montowane są we wnętrzach, a także na zewnątrz budynków – na tarasie, balkonie, elewacji, w oranżerii.

Centrum Kamienia FRANKO oferuje.:

  • blaty kuchenne ze spieków kwarcowych (cienkich płyt o grubości 12,5 mm oraz 20 mm),
  • okładziny ścienne ze spieków o grubości 3,5 mm oraz 5,5 mm,
  • blaty ze spieków kwarcowych zintegrowane ze zlewozmywakiem.

Ultramocne powierzchnie blatów ze spieków kwarcowych są odporne na plamy, szorowanie, wilgoć, a także na tłuszcze, kwasy, czy też promieniowanie UV (nie ma obaw, że kolor blatu po latach zblaknie). W gotowych płytach wycina się otwory na armaturę, gniazdka elektryczne, płytę grzewczą itd. – zgodnie z życzeniem klienta.

blat z kamienia spiek kwarcowy na wymiar montaż sprzedaż

Blaty z granitu – właściwości

Cenisz ponadczasowe rozwiązania wnętrzarskie? Prezentujemy efektowne blaty granitowe, które zachwycają wysublimowaną estetyką, szlachetnym wyglądem i funkcjonalnością. Świetnie sprawdzą się granity zamontowane na szafkach, frontach mebli, wyspach kuchennych. Warto również zdecydować się na blaty kuchenne granitowe zintegrowane ze zlewozmywakiem. Centrum Kamienia FRANKO oferuje najwyższej jakości blaty kuchenne z granitu w Rudzie Śląskiej oraz miastach sąsiednich.

Jakie są najlepsze materiały na blaty kuchenne?

Na blaty kuchenne w Rudzie Śląskiej warto wybrać m.in.:

 

  • granity o grubości 3 cm,
  • spieki kwarcowe LAMINAM o grubości 12,5 mm oraz 20 mm,
  • spieki kwarcowe FRANKO o grubości 12,5 mm.

SPIEKI KWARCOWE FRANKOslab

SPIEKI KWARCOWE LAMINAM

PŁYTY GRANITOWE

Blaty ze spieków kwarcowych i granitu zintegrowane ze zlewozmywakiem

Doskonałym pomysłem będzie zintegrowanie blatów kuchennych ze spieków kwarcowych lub granitu ze zlewozmywakiem. Centrum Kamienia FRANKO posiada w ofercie eleganckie blaty kuchenne produkowane na wymiar, które idealnie wpasują się w przestrzeń zarówno przestronnej kuchni, jak i niedużego aneksu kuchennego.

Blaty, zlew i fartuchy ze spieku kwarcowego Laminam Noir Desir

Blat kuchenny ze spieków kwarcowych ze zintegrowanym zlewozmywakiem

Spiek kwarcowy okładziny ściany blat kamienny nowoczesny

Tradycyjne rozwiązanie - blat kuchenny ze spieków kwarcowych ze zlewozmywakiem metalowym

Rzetelny montaż blatów kuchennych w Rudzie Śląskiej

Granity oraz spieki kwarcowe sprawdzą się we wnętrzach, gdzie panuje podwyższona wilgotność powietrza oraz ryzyko zaplamienia/porysowania powierzchni blatów. Spieki kwarcowe mogą być intensywnie eksploatowane. Zachowają piękny wygląd przez dekady, ułatwiają utrzymanie porządku, gwarantują wygodne użytkowanie.

Firma FRANKO zajmuje się doborem, produkcją oraz montażem blatów ze spieków kwarcowych oraz granitu w Rudzie Śląskiej i okolicach. Realizujemy zamówienia dla klientów z całego województwa śląskiego.

Pomiar kuchni projekt spieki kwarcowe kamienie naturalne
Frezowanie spiek kwarcowy piła mostowa sprzedaż

Ile kosztuje blat kuchenny?

Cena blatu kuchennego zależy przede wszystkim od rodzaju wykorzystanego materiału, wielkości  blatu, liczby otworów wyciętych w płycie, rodzaju powierzchni itd. Na cenę ma wpływ także charakter danej kuchni. Zachęcamy do kontaktu z doradcami handlowymi Centrum Kamienia FRANKO!

Blaty kuchenne - region Ruda Śląska i woj. śląskie

Dział Sprzedaży

Krzysztof Barański

Dyrektor Handlowy

Damian Niezgodzki

Doradca techniczny

Grzegorz Ścisły

Doradca techniczny

Dział Eksportu

Michał Pasek

Doradca techniczny

doradca spieki kwarcowe

Paweł Błaszczak

Doradca techniczny rynek DE

Rezerwacja spotkania online / Online meetings booking