Parapety z kamieni i konglomeratów

Jesteśmy producentem parapetów wewnętrznych i zewnętrznych wykonanych z granitów, marmurów, konglomeratów oraz spieków kwarcowych.

Parapety zewnętrzne zaopatrzone są w kapinosy. Nasze wszystkie parapety oferowane są standardowo z zaokrąglonymi narożnikami i fazą na krawędziach. Oczywiście możliwe są różne wykończenia krawędzi parapetów, np. ćwierćwałki, półwałki, inne kształty.

Oprócz produkcji parapetów o standardowych wymiarach, specjalizujemy się także w zakresie parapetów nietypowych, o nieregularnych kształtach.

Zapraszamy wszystkich inwestorów prywatnych, a także firmy budowlane i deweloperskie.

Pomiary i montaż wykonujemy w całej Polsce

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.