Blaty kuchenne Tychy

Blaty granitowe i ze spieków kwarcowych doskonale wyglądają w każdym wnętrzu. Ultrawytrzymałe materiały są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Zarówno granity, jak i spieki kwarcowe, to gotowa recepta na ponadczasową aranżację. Pasują do stylu nowoczesnego, minimalistycznego, skandynawskiego, loftowego, a także retro czy art deco. Oba materiały mają wiele atutów: oryginalny design, trwałość, szeroka paleta kolorów, idealnie gładka powierzchnia, praktyczność.

 

Co ważne, spieki kwarcowe są bardzo lekkie, a dzięki temu nie sprawiają większych problemów podczas transportu i montażu. Szukasz najefektowniejszego materiału na blaty kuchenne? Centrum Kamienia FRANKO oferuje piękne blaty ze spieków kwarcowych dla klientów z Tychów i okolic (województwo śląskie). Ponadto wykonujemy blaty kuchenne z granitu oraz innych szlachetnych materiałów.

Blaty ze spieków kwarcowych – niezwykłe właściwości

Płyty ze spieków kwarcowych są sprasowywane i wypalane w specjalnych piecach w temperaturze około 1200 stopni Celsjusza. Wielkoformatowe spieki świetnie się prezentują w aranżacjach wnętrz, a także na zewnątrz budynków – na balkonie, tarasie, w ogrodach zimowych. Są odporne na odpryski, szorowanie, wilgoć, promieniowanie UV, plamy, a także na tłuszcze, kwasy oraz działanie wysokich/niskich temperatur. W płytach ze spieków wycinane są otwory na płytę grzewczą, gniazdka elektryczne, armaturę itd.

 

FRANKO oferuje:

  • blaty kuchenne ze spieków kwarcowych (cienkich płyt o grubości 12,5 mm oraz 20 mm),
  • okładziny ścienne ze spieków o grubości 3,5 mm oraz 5,5 mm,
  • blaty ze zintegrowanym zlewozmywakiem.
blat z kamienia spiek kwarcowy na wymiar montaż sprzedaż

Blaty z granitu – właściwości

Blaty kuchenne granitowe cieszą oko wyjątkową estetyką oraz funkcjonalnością. Granit znajdzie zastosowanie na wyspach kuchennych, szafkach, frontach mebli, a także jako okładzina ścienna/podłogowa. Praktycznym pomysłem na wnętrze są blaty kuchenne granitowe zintegrowane ze zlewozmywakiem. Centrum Kamienia FRANKO oferuje najwyższej jakości blaty z granitu w Tychach i miastach sąsiednich.

Jakie są najlepsze materiały na blaty kuchenne?

Na blaty kuchenne w Tychach polecamy m.in.:

 

  • granity o grubości 3 cm,
  • spieki kwarcowe LAMINAM o grubości 12,5 mm oraz 20 mm,
  • spieki kwarcowe FRANKO o grubości 12,5 mm.

SPIEKI KWARCOWE FRANKOslab

SPIEKI KWARCOWE LAMINAM

PŁYTY GRANITOWE

Blaty ze spieków kwarcowych i granitu zintegrowane ze zlewozmywakiem

Szukasz eleganckiego i trwałego blatu do kuchni? Płyty z granitu lub ze spieków kwarcowych dają mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Warto zdecydować się na blat kuchenny ze spieków kwarcowych lub granitu zintegrowany ze zlewozmywakiem. Centrum Kamienia FRANKO proponuje stylowe blaty kuchenne na wymiar, które zdadzą egzamin w każdych warunkach.

Blaty, zlew i fartuchy ze spieku kwarcowego Laminam Noir Desir

Blat kuchenny ze spieków kwarcowych ze zintegrowanym zlewozmywakiem

Spiek kwarcowy okładziny ściany blat kamienny nowoczesny

Tradycyjne rozwiązanie - blat kuchenny ze spieków kwarcowych ze zlewozmywakiem metalowym

Profesjonalny montaż blatów kuchennych w Tychach

Granity oraz spieki kwarcowe znajdą zastosowanie w pomieszczeniach, w których panuje podwyższona wilgotność powietrza. Oba materiały gwarantują wieloletnie użytkowanie, nieskazitelny wygląd, a co więcej, ułatwiają utrzymanie porządku w przestrzeni kuchennej.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie doboru, produkcji oraz montażu blatów ze spieków kwarcowych lub granitu w Tychach i w całym województwie śląskim.

Pomiar kuchni projekt spieki kwarcowe kamienie naturalne
Frezowanie spiek kwarcowy piła mostowa sprzedaż

Ile kosztuje blat kuchenny?

Spieki kwarcowe, granit, kamień naturalny, to szlachetne surowce o wysokich walorach estetycznych i użytkowych. Cena blatu kuchennego ze spieków kwarcowych czy granitu zależy m.in. od wielkości blatu, rodzaju powierzchni, liczby otworów wyciętych w płycie. Na cenę końcową składa się także montaż oraz specyfika pomieszczenia. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z fachowcami Centrum Kamienia FRANKO!

Blaty kuchenne - region Rybnik i woj. śląskie

Dział Sprzedaży

Krzysztof Barański

Dyrektor Handlowy

Damian Niezgodzki

Doradca techniczny

Grzegorz Ścisły

Doradca techniczny

Dział Eksportu

Michał Pasek

Doradca techniczny

doradca spieki kwarcowe

Paweł Błaszczak

Doradca techniczny rynek DE

Rezerwacja spotkania online / Online meetings booking