Blaty kuchenne Tychy

Blaty granitowe i ze spieków kwarcowych doskonale wyglądają w każdym wnętrzu. Ultrawytrzymałe materiały są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Zarówno granity, jak i spieki kwarcowe, to gotowa recepta na ponadczasową aranżację. Pasują do stylu nowoczesnego, minimalistycznego, skandynawskiego, loftowego, a także retro czy art deco. Oba materiały mają wiele atutów: oryginalny design, trwałość, szeroka paleta kolorów, idealnie gładka powierzchnia, praktyczność.

 

Co ważne, spieki kwarcowe są bardzo lekkie, a dzięki temu nie sprawiają większych problemów podczas transportu i montażu. Szukasz najefektowniejszego materiału na blaty kuchenne? Centrum Kamienia FRANKO oferuje piękne blaty ze spieków kwarcowych dla klientów z Tychów i okolic (województwo śląskie). Ponadto wykonujemy blaty kuchenne z granitu oraz innych szlachetnych materiałów.

Blaty ze spieków kwarcowych – niezwykłe właściwości

Płyty ze spieków kwarcowych są sprasowywane i wypalane w specjalnych piecach w temperaturze około 1200 stopni Celsjusza. Wielkoformatowe spieki świetnie się prezentują w aranżacjach wnętrz, a także na zewnątrz budynków – na balkonie, tarasie, w ogrodach zimowych. Są odporne na odpryski, szorowanie, wilgoć, promieniowanie UV, plamy, a także na tłuszcze, kwasy oraz działanie wysokich/niskich temperatur. W płytach ze spieków wycinane są otwory na płytę grzewczą, gniazdka elektryczne, armaturę itd.

 

FRANKO oferuje:

  • blaty kuchenne ze spieków kwarcowych (cienkich płyt o grubości 12,5 mm oraz 20 mm),
  • okładziny ścienne ze spieków o grubości 3,5 mm oraz 5,5 mm,
  • blaty ze zintegrowanym zlewozmywakiem.

Blaty z granitu – właściwości

Blaty kuchenne granitowe cieszą oko wyjątkową estetyką oraz funkcjonalnością. Granit znajdzie zastosowanie na wyspach kuchennych, szafkach, frontach mebli, a także jako okładzina ścienna/podłogowa. Praktycznym pomysłem na wnętrze są blaty kuchenne granitowe zintegrowane ze zlewozmywakiem. Centrum Kamienia FRANKO oferuje najwyższej jakości blaty z granitu w Tychach i miastach sąsiednich.

Jakie są najlepsze materiały na blaty kuchenne?

Na blaty kuchenne w Tychach polecamy m.in.:

 

  • granity o grubości 3 cm,
  • spieki kwarcowe LAMINAM o grubości 12,5 mm oraz 20 mm,
  • spieki kwarcowe FRANKO o grubości 12,5 mm.

Blaty ze spieków kwarcowych i granitu zintegrowane ze zlewozmywakiem

Szukasz eleganckiego i trwałego blatu do kuchni? Płyty z granitu lub ze spieków kwarcowych dają mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Warto zdecydować się na blat kuchenny ze spieków kwarcowych lub granitu zintegrowany ze zlewozmywakiem. Centrum Kamienia FRANKO proponuje stylowe blaty kuchenne na wymiar, które zdadzą egzamin w każdych warunkach.

Blaty, zlew i fartuchy ze spieku kwarcowego Laminam Noir Desir

Blat kuchenny ze spieków kwarcowych ze zintegrowanym zlewozmywakiem

Frankoslab Arabescato Oro Mat

Tradycyjne rozwiązanie - blat kuchenny ze spieków kwarcowych ze zlewozmywakiem metalowym

Profesjonalny montaż blatów kuchennych w Tychach

Granity oraz spieki kwarcowe znajdą zastosowanie w pomieszczeniach, w których panuje podwyższona wilgotność powietrza. Oba materiały gwarantują wieloletnie użytkowanie, nieskazitelny wygląd, a co więcej, ułatwiają utrzymanie porządku w przestrzeni kuchennej.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie doboru, produkcji oraz montażu blatów ze spieków kwarcowych lub granitu w Tychach i w całym województwie śląskim.

Ile kosztuje blat kuchenny?

Spieki kwarcowe, granit, kamień naturalny, to szlachetne surowce o wysokich walorach estetycznych i użytkowych. Cena blatu kuchennego ze spieków kwarcowych czy granitu zależy m.in. od wielkości blatu, rodzaju powierzchni, liczby otworów wyciętych w płycie. Na cenę końcową składa się także montaż oraz specyfika pomieszczenia. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z fachowcami Centrum Kamienia FRANKO!

Blaty kuchenne - region Rybnik i woj. śląskie

Dział Sprzedaży

Krzysztof Barański

Dyrektor Handlowy

Damian Niezgodzki

Doradca techniczny

Grzegorz Ścisły

Doradca techniczny

Michał Pasek

Doradca techniczny

Krzysztof Appelbaum

Doradca techniczny

Dział Eksportu

Krzysztof Barański

Dyrektor Działu Handlowego /ENG, RUS, SVK/

Paweł Błaszczak

Doradca techniczny rynek DE

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.