Aktualności

Osobowość Roku 2020

Miło jest nam Państwa poinformować, iż Prezes Zarządu naszej firmy – Pan Daniel Hrehorecki został

Założenie fundacji cHOP

Moje przedsiębiorstwo wraz z firmą ARPOL z Zielonej Góry powołało do życia fundację Chirurgii i

Zachodnie Forum Gospodarcze

W dniach 3-5 października odbyło się Zachodnie Forum Gospodarcze, którego organizatorem była Organizacja Pracodawców Ziemi

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.