Założenie fundacji cHOP

Moje przedsiębiorstwo wraz z firmą ARPOL z Zielonej Góry powołało do życia fundację Chirurgii i Onkologii Polskiej cHOP im. Prof. Pawła Murawy. W zarządzie fundacji jest także Pani Kamilla Mowczan z firmy ARPOL oraz Hanna Rubaszewska – prawnik z Poznania. Powołanie fundacji to także ogromna szansa dla naszego środowiska lokalnego, ponieważ ordynatorem oddziału Chirurgii Szpitala w Zielonej Górze jest wybitny w skali europejskiej specjalista – Pan Profesor Dawid Murawa (drugi od lewej na zdjęciu). Wykonuje on bardzo skomplikowane operacje, często jako pierwszy w Polsce. Razem, także z Wami Kochani, chcemy stworzyć wielką siłę w walce z rakiem.
Celem naszej nowej fundacji będą zakupy najnowocześniejszego sprzętu, które w rękach Pana Profesora i jego załogi pozwolą ratować życie naszym znajomym, bliskim, a także innym ludziom z całej Polski. Dzięki finansowemu wsparciu założycieli fundacji – firmie ARPOL i CENTRUM KOMINA – już wkrótce pojawi się w naszym szpitalu (pierwsze w Polsce) bardzo nowoczesne urządzenie wykorzystywane przy operacjach raka wątroby, trzustki oraz piersi. Będziemy także szkolić młodych chirurgów onkologicznych w najlepszych ośrodkach na całym świecie.
Bardzo liczymy na Wasze wsparcie.

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.