Blaty kuchenne Gorzów Wielkopolski

Funkcjonalne blaty ze spieków kwarcowych posłużą przez wiele lat i przetrwają nawet wyjątkowo intensywną eksploatację. Centrum Kamienia FRANKO oferuje również eleganckie blaty kuchenne z granitu. Oba materiały wyróżniają się unikalnym wzornictwem, odpornością na zniszczenie, gładką powierzchnią i funkcjonalnością. Co istotne, spieki kwarcowe są bardzo lekkie – lżejsze od kamienia naturalnego – i znacznie wygodniejsze w montażu. Zarówno blaty kuchenne granitowe, jak i te ze spieków wpisują się w aktualne trendy wnętrzarskie. Pasują do aranżacji w stylu klasycznym, nowoczesnym, eklektycznym.

Firma FRANKO specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji stylowych blatów do kuchni. Zajmujemy się również montażem gotowych płyt u klientów z Gorzowa Wielkopolskiego i okolic (województwo lubuskie).

Blaty ze spieków kwarcowych – niezwykłe właściwości

Jak produkuje się spieki kwarcowe? Mieszankę wyselekcjonowanych materiałów, takich jak skały metamorficzne, kwarc i pigmenty ceramiczne sprasowuje się i wypala w specjalnych piecach w temperaturze 1200 stopni Celsjusza. Płyty dużego formatu świetnie prezentują się w pomieszczeniach, a także na tarasach, balkonach, fasadzie budynku, w ogrodach zimowych.

 

Trwałe blaty ze spieków kwarcowych są odporne na szorowanie, plamy, wilgoć, a także na działanie kwasów, promieniowania UV, czy też skrajnych temperatur. W wielkowymiarowych płytach  wycina się otwory na armaturę, gniazdka elektryczne czy płytę grzewczą.

 

W ofercie Centrum Kamienia FRANKO znaleźć można:

  • blaty kuchenne ze spieków kwarcowych (cienkich płyt o grubości 12,5 mm oraz 20 mm),
  • okładziny ścienne ze spieków o grubości 3,5 mm, 5,5 mm oraz 6,5 mm,
  • blaty zintegrowane ze zlewozmywakiem.
blat z kamienia spiek kwarcowy na wymiar montaż sprzedaż

Blaty z granitu – właściwości

Klasyczne blaty granitowe oferowane przez firmę FRANKO zachwycają wspaniałą estetyką, funkcjonalnością i starannym wykonaniem. Płyty z granitu znajdą zastosowanie na szafkach kuchennych, wyspach, frontach mebli. Praktycznym rozwiązaniem są blaty kuchenne granitowe zintegrowane ze zlewozmywakiem.

Jakie są najlepsze materiały na blaty kuchenne?

Na blaty kuchenne w Gorzowie Wielkopolskim warto wybrać m.in.:

 

  • granity o grubości 3 cm,
  • spieki kwarcowe LAMINAM o grubości 12,5mm oraz 20mm,
  • spieki kwarcowe FRANKO o grubości 12,5mm.

Bogata paleta kolorów spieków kwarcowych i granitu pozwoli łatwo dopasować odcień materiału do wystroju wnętrza.

SPIEKI KWARCOWE FRANKOslab

SPIEKI KWARCOWE LAMINAM

PŁYTY GRANITOWE

Blaty ze spieków kwarcowych i granitu zintegrowane ze zlewozmywakiem

Blaty kuchenne zintegrowane ze zlewozmywakiem, to doskonały pomysł na stylowe i niezwykle funkcjonalne wnętrze. Firma FRANKO oferuje najwyższej jakości blaty produkowane na wymiar, które będą ozdobą przestronnej kuchni lub niewielkiego aneksu kuchennego. Piękne blaty z wyselekcjonowanych surowców sprawdzą się również w eleganckiej łazience.

Blaty, zlew i fartuchy ze spieku kwarcowego Laminam Noir Desir

Blat kuchenny ze spieku kwarcowego ze zintegrowanym zlewozmywakiem

Spiek kwarcowy okładziny ściany blat kamienny nowoczesny

Tradycyjne rozwiązanie - blat kuchenny ze spieku kwarcowego ze zlewozmywakiem metalowym

Rzetelny montaż blatów kuchennych w Gorzowie Wielkopolskim

Spieki kwarcowe oraz granity sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebujemy wytrzymałego i efektownego materiału wykończeniowego. Gwarantują długotrwałe użytkowanie i zachowują nienaganny wygląd przez dekady. Co więcej, są łatwe w utrzymaniu – można je czyścić delikatnymi detergentami. Centrum Kamienia FRANKO świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, produkcji i montażu blatów ze spieków kwarcowych lub granitu w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach.

Blat kuchenny ze spieków kwarcowych ze zlewozmywakiem z montażem
Wyspa kuchenna z blatem z granitu

Ile kosztuje blat kuchenny?

Co wpływa na cenę blatu kuchennego? Rodzaj materiału (granit jest nieco tańszy od spieków kwarcowych), wielkość blatu, czy też liczba otworów wyciętych w płycie. Na cenę końcową ma wpływ również specyfika danej kuchni. Mają Państwo pytania? Zachęcamy do kontaktu z zespołem Centrum Kamienia FRANKO!

Blaty kuchenne - region Gorzów Wielkopolski i woj. lubuskie

Dział Sprzedaży

Krzysztof Barański

Dyrektor Handlowy

Damian Niezgodzki

Doradca techniczny

Grzegorz Ścisły

Doradca techniczny

Dział Eksportu

Michał Pasek

Doradca techniczny

doradca spieki kwarcowe

Paweł Błaszczak

Doradca techniczny rynek DE

Rezerwacja spotkania online / Online meetings booking