Blaty kuchenne Gorzów Wielkopolski

Funkcjonalne blaty ze spieków kwarcowych posłużą przez wiele lat i przetrwają nawet wyjątkowo intensywną eksploatację. Centrum Kamienia FRANKO oferuje również eleganckie blaty kuchenne z granitu. Oba materiały wyróżniają się unikalnym wzornictwem, odpornością na zniszczenie, gładką powierzchnią i funkcjonalnością. Co istotne, spieki kwarcowe są bardzo lekkie – lżejsze od kamienia naturalnego – i znacznie wygodniejsze w montażu. Zarówno blaty kuchenne granitowe, jak i te ze spieków wpisują się w aktualne trendy wnętrzarskie. Pasują do aranżacji w stylu klasycznym, nowoczesnym, eklektycznym.

Firma FRANKO specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji stylowych blatów do kuchni. Zajmujemy się również montażem gotowych płyt u klientów z Gorzowa Wielkopolskiego i okolic (województwo lubuskie).

Blaty ze spieków kwarcowych – niezwykłe właściwości

Jak produkuje się spieki kwarcowe? Mieszankę wyselekcjonowanych materiałów, takich jak skały metamorficzne, kwarc i pigmenty ceramiczne sprasowuje się i wypala w specjalnych piecach w temperaturze 1200 stopni Celsjusza. Płyty dużego formatu świetnie prezentują się w pomieszczeniach, a także na tarasach, balkonach, fasadzie budynku, w ogrodach zimowych.

 

Trwałe blaty ze spieków kwarcowych są odporne na szorowanie, plamy, wilgoć, a także na działanie kwasów, promieniowania UV, czy też skrajnych temperatur. W wielkowymiarowych płytach  wycina się otwory na armaturę, gniazdka elektryczne czy płytę grzewczą.

 

W ofercie Centrum Kamienia FRANKO znaleźć można:

  • blaty kuchenne ze spieków kwarcowych (cienkich płyt o grubości 12,5 mm oraz 20 mm),
  • okładziny ścienne ze spieków o grubości 3,5 mm, 5,5 mm oraz 6,5 mm,
  • blaty zintegrowane ze zlewozmywakiem.
blat z kamienia spiek kwarcowy na wymiar montaż sprzedaż

Blaty z granitu – właściwości

Klasyczne blaty granitowe oferowane przez firmę FRANKO zachwycają wspaniałą estetyką, funkcjonalnością i starannym wykonaniem. Płyty z granitu znajdą zastosowanie na szafkach kuchennych, wyspach, frontach mebli. Praktycznym rozwiązaniem są blaty kuchenne granitowe zintegrowane ze zlewozmywakiem.

Jakie są najlepsze materiały na blaty kuchenne?

Na blaty kuchenne w Gorzowie Wielkopolskim warto wybrać m.in.:

 

  • granity o grubości 3 cm,
  • spieki kwarcowe LAMINAM o grubości 12,5mm oraz 20mm,
  • spieki kwarcowe FRANKO o grubości 12,5mm.

Bogata paleta kolorów spieków kwarcowych i granitu pozwoli łatwo dopasować odcień materiału do wystroju wnętrza.

SPIEKI KWARCOWE LAMINAM

Blaty ze spieków kwarcowych i granitu zintegrowane ze zlewozmywakiem

Blaty kuchenne zintegrowane ze zlewozmywakiem, to doskonały pomysł na stylowe i niezwykle funkcjonalne wnętrze. Firma FRANKO oferuje najwyższej jakości blaty produkowane na wymiar, które będą ozdobą przestronnej kuchni lub niewielkiego aneksu kuchennego. Piękne blaty z wyselekcjonowanych surowców sprawdzą się również w eleganckiej łazience.

Blaty, zlew i fartuchy ze spieku kwarcowego Laminam Noir Desir

Blat kuchenny ze spieku kwarcowego ze zintegrowanym zlewozmywakiem

Spiek kwarcowy okładziny ściany blat kamienny nowoczesny

Tradycyjne rozwiązanie - blat kuchenny ze spieku kwarcowego ze zlewozmywakiem metalowym

Rzetelny montaż blatów kuchennych w Gorzowie Wielkopolskim

Spieki kwarcowe oraz granity sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebujemy wytrzymałego i efektownego materiału wykończeniowego. Gwarantują długotrwałe użytkowanie i zachowują nienaganny wygląd przez dekady. Co więcej, są łatwe w utrzymaniu – można je czyścić delikatnymi detergentami. Centrum Kamienia FRANKO świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, produkcji i montażu blatów ze spieków kwarcowych lub granitu w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach.

Blat kuchenny ze spieków kwarcowych ze zlewozmywakiem z montażem
Wyspa kuchenna z blatem z granitu

Ile kosztuje blat kuchenny?

Co wpływa na cenę blatu kuchennego? Rodzaj materiału (granit jest nieco tańszy od spieków kwarcowych), wielkość blatu, czy też liczba otworów wyciętych w płycie. Na cenę końcową ma wpływ również specyfika danej kuchni. Mają Państwo pytania? Zachęcamy do kontaktu z zespołem Centrum Kamienia FRANKO!

Blaty kuchenne - region Gorzów Wielkopolski i woj. lubuskie

Dział Sprzedaży

Krzysztof Barański

Dyrektor Handlowy

Damian Niezgodzki

Doradca techniczny

Grzegorz Ścisły

Doradca techniczny

Michał Pasek

Doradca techniczny

Krzysztof Appelbaum

Doradca techniczny

Dział Eksportu

Krzysztof Barański

Dyrektor Działu Handlowego /ENG, RUS, SVK/

doradca spieki kwarcowe kamienie naturalne

Paweł Błaszczak

Doradca techniczny rynek DE

Rezerwacja spotkania online / Online meetings booking