Okładziny ścienne ze spieków kwarcowych

Spiek kwarcowy posadzka ściany blat kamienny nowoczesny łazienka

Spieki kwarcowe Laminam są materiałem, który znakomicie nadaje się do przyklejenia na ściany. Spieki kwarcowe mają grubość od 3,5mm i mogą być nawet lekko gięte. Szeroka gama kolorów i faktur oraz fakt, iż są to płyty wielkogabarytowe (nawet 324×162 cm), pozwala efektownie zaaranżować wnętrze domu lub dowolnego budynku.

Niektóre modele spieków kwarcowych są produkowane w kilku wariantach wzorów z przeżyleniami i umożliwiają połączenie ich w jedną całość.

Warto wspomnieć, iż spieki kwarcowe przyklejone do ścian odporne są na wszelakiego rodzaju zarysowania, promieniowanie UV i są niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości. Dzięki swoim właściwościom, spieki kwarcowe będą wyglądały tak samo przez wiele dziesiątek lat.

Okładziny ścienne ze spieków kwarcowych
ściany ze spieków kwarcowych
Spiek kwarcowy posadzka ściany blat kamienny nowoczesny łazienka

Wykonując ściany w spiekach kwarcowych zapewnimy dopasowanie ich do wszystkich instalacji np. gniazdek i kontaktów elektrycznych, armatury, innych wycięć.

Ściany wewnątrz domu lub innego budynku mogą być wykonane także z kamieni naturalnych – marmurów, trawertynów, granitów, onyksów, piaskowców. Onyksy mogą być dodatkowo podświetlane.

Zapraszamy zarówno inwestorów prywatnych, jak i architektów i aranżatorów wnętrz. Zawsze postaramy się dobrać optymalne materiały do aranżacji wnętrz oraz budżetu.

Pomiary i montaż wykonujemy w całej Polsce