Okładziny ścienne ze spieków kwarcowych

Spieki kwarcowe Laminam są materiałem, który znakomicie nadaje się do przyklejenia na ściany. Spieki kwarcowe mają grubość od 3,5mm i mogą być nawet lekko gięte. Szeroka gama kolorów i faktur oraz fakt, iż są to płyty wielkogabarytowe (nawet 324×162 cm), pozwala efektownie zaaranżować wnętrze domu lub dowolnego budynku.

Niektóre modele spieków kwarcowych są produkowane w kilku wariantach wzorów z przeżyleniami i umożliwiają połączenie ich w jedną całość.

Warto wspomnieć, iż spieki kwarcowe przyklejone do ścian odporne są na wszelakiego rodzaju zarysowania, promieniowanie UV i są niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości. Dzięki swoim właściwościom, spieki kwarcowe będą wyglądały tak samo przez wiele dziesiątek lat.

Wykonując ściany w spiekach kwarcowych zapewnimy dopasowanie ich do wszystkich instalacji np. gniazdek i kontaktów elektrycznych, armatury, innych wycięć.

Ściany wewnątrz domu lub innego budynku mogą być wykonane także z kamieni naturalnych – marmurów, trawertynów, granitów, onyksów, piaskowców. Onyksy mogą być dodatkowo podświetlane.

Zapraszamy zarówno inwestorów prywatnych, jak i architektów i aranżatorów wnętrz. Zawsze postaramy się dobrać optymalne materiały do aranżacji wnętrz oraz budżetu.

Pomiary i montaż wykonujemy w całej Polsce

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.