BLATY KUCHENNE ZE SPIEKÓW KWARCOWYCH

Blaty ze spieków kwarcowych Laminam to aktualnie zdecydowanie najlepszy materiały, by wykonać praktycznie niezniszczalną i estetyczną powierzchnię roboczą w kuchni. Odporność spieków kwarcowych Laminam jest niezwykła – nie można bowiem blatów ze spieków kwarcowych Laminam porysować, poplamić. Biorąc także pod uwagę, iż spieki kwarcowe są produktem w 100% naturalnym zapewniamy, iż są one znacznie lepszym materiałem na blaty niż granit, który łatwej uszkodzić i po którym widać lata eksploatacji. Blaty ze spieków kwarcowych Laminam posiadają atest higieniczny, więc można na nich przygotowywać zdrową żywność. Dodatkowo gwarancja 25 lat potwierdza wyjątkową wytrzymałość. Świetnym rozwiązaniem są także zintegrowane zlewozmywaki ze spieków kwarcowych. Dzięki temu, blat kuchenny tworzy piękny monolit, przygotowany na wieloletnią, intensywną eksploatację.

Rodzaje blatów ze spieków kwarcowych

Projektujemy i wykonujemy na maszynie do cięcia wodą (water-jet) blaty kuchenne, blaty na wyspy kuchenne, zarówno na płaszczyzny poziome, jak i pionowe (nogi do wysp kuchennych). Powierzchnie blatów mogą być matowe, satynowe (soft-touch), a także polerowane. Należy jednak zwrócić uwagę, iż spieki kwarcowe polerowane wymagają pielęgnacji i uwagi podczas eksploatacji, ponieważ mogą zostać zarysowane. Oprócz blatów, spieki kwarcowe można przykleić na ściany, co tworzy niezwykle efektowne aranżacje. Dodatkowo spieki kwarcowe można zastosować na frontach meblowych, dzięki czemu szafki kuchenne zyskują elegancji i zapewniają niezwykłą trwałość podczas wieloletniego użytkowania.

blat kuchenny ze spieku kwarcowego polerowanego

blat kuchenny ze spieku kwarcowego matowego

Elementy blatu ze spieku kwarcowego

Blaty, zlew i fartuchy ze spieku kwarcowego Laminam Noir Desir

Zlewozmywak ze spieku kwarcowego zintegrowany z blatem kuchennym

Bardzo często elementem nowoczesnego blatu kuchennego jest zlewozmywak ze spieku kwarcowego zintegrowany z blatem. Całość wykonana jest z jednorodnego materiału, co daje świetny efekt wizualny. Oczywiście w blacie możemy zastosować tradycyjny zlew metalowy lub ceramiczny.

Frankoslab Arabescato Oro Mat

Tradycyjny zlewozmywak zainstalowany w blacie ze spieku kwarcowego

W blatach kuchennych ze spieków kwarcowych możemy instalować płyty grzewcze, gniazdka elektryczne oraz dowolny rodzaj armatury. Płyty grzewcze mogą być zamontowane na równo z blatem (wtedy powstaje gładki blat zlicowany z armaturą) lub też mogą być nakładane na blat. Podobnie sprawa wygląda z tradycyjnymi zlewozmywakami – mogą być podwieszane lub nakładane z góry.

Pomiary i produkcja blatów ze spieków kwarcowych

Każdy z naszych klientów może liczyć na nasze doradztwo oraz bardzo szczegółowe pomiary przy wykorzystaniu nowoczesnego lasera. Wszystkie blaty kuchenne produkujemy na maszynach CNC, a także na najnowocześniejszej maszynie do cięcia wodą (water-jet), co gwarantuje niezrównaną precyzję i najwyższą jakość.

Montaż blatów ze spieków kwarcowych

Montaż blatów kuchennych realizujemy w całej Polsce. Prosimy o kontakt z jednym z naszych doradców, w celu przedstawienia naszej kompleksowej oferty.

Ile kosztuje blat kuchenny ze spieków kwarcowych

Cena blatu kuchennego zależy nie tylko od jego wielkości, ale także od wielu innych czynników, takich jak: ilości otworów, metody montażu armatury (czy ma być zlicowana z blatem), wykończenia krawędzi i łączeń, trudności montażu, rodzaju materiału, ilości odpadów. Każdemu z naszych klientów gwarantujemy rzetelną i szybką wycenę. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami lub do wysłania formularza kontaktowego – skontaktujemy się najpóźniej w ciągu kilku godzin.

Damian Niezgodzki

Doradca techniczny

Michał Pasek

Doradca techniczny

Krzysztof Appelbaum

Doradca techniczny

Damian Sokołowski

Doradca techniczny

Michał Piotrowski

Dyrektor handlowy
Doradca techniczny

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.