Cięcie wodą kamieni naturalnych

Tniemy strumieniem wody szeroki wachlarz kamieni naturalnych takich jak:

  • granit,
  • kwarcyt,
  • marmur,
  • wapień,
  • trawertyn,
  • piaskowiec,
  • onyks.

Wycinamy wodą w kamieniach naturalnych o różnej powierzchni – polerowanej, płomieniowanej, szczotkowanej, matowej. 

Blaty Comic gold

Wycinamy wodą blaty kuchenne, blaty łazienkowe, blaty na stoły do jadalni, blaty na stoliki kawowe, blaty na stoły konferencyjne. Ponadto wycinamy parapety zewnętrzne na wymiar klienta, parapety do wewnątrz pomieszczeń – budynków mieszkalnych, biur i urzędów, elementy do zabudowy kominków. Tniemy z kamienia elementy do budowy lad recepcyjnych do restauracji, pubów, barów, przychodni zdrowia, hoteli i pensjonatów.

Wycinamy wodą otwory na zlewy, płyty indukcyjne, okapy, gniazdka elektryczne, dozowniki, baterie.

Wycinamy w kamieniach naturalnych o różnej grubości – 1 cm, 1,5 cm, 2 cm, 3 cm.

Technologia cięcia wodą (water jet) zapewnia doskonałą gładkość krawędzi wycinanych elementów, precyzyjny wymiar a w konsekwencji najwyższą jakość i estetykę wyciętych elementów kamiennych.

 

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.