Blaty kuchenne Sosnowiec

Blaty kuchenne ze spieków kwarcowych czy też granitowe, to doskonały pomysł na zaaranżowanie stylowej i niezwykle funkcjonalnej kuchni. Blaty ze spieków są idealnie gładkie, odporne na zarysowania, plamy, a nawet kwasy.

Blaty kuchenne granitowe wyróżniają się ponadczasowym wzornictwem. Doskonale współgrają zarówno z nowoczesnym wystrojem pomieszczenia, jak i z aranżacją w stylu klasycznym, glamour, czy art deco. Nasza firma od lat projektuje, wykonuje i montuje blaty kuchenne ze spieków kwarcowych w Sosnowcu i okolicach (województwo śląskie).

Właściwości blatów ze spieków kwarcowych

Spieki kwarcowe powstają z naturalnego surowca (skał metamorficznych, pigmentów ceramicznych itd.). Mieszanka ta jest spiekana w temperaturze 1200 stopni Celsjusza. W efekcie powstałe płyty posiadają wyjątkowe właściwości:

  • nie chłoną wody
  • są odporne na zabrudzenia, tłuszcz, kwas, grzyby, pleśnie, a także wysokie i niskie temperatury
  • mają niewielką wagę
  • są odporne na zniszczenie, zarysowania, odpryski.

Oferujemy m.in.:

  • blaty kuchenne wykonane z cienkich płyt o grubości 12,5 mm oraz 20 mm (popularnością cieszą się blaty ze zintegrowanym zlewozmywakiem)
  • okładziny ścienne ze spieków o grubości 3,5 mm oraz 5,5 mm (w nich wycinane są otwory na gniazdka elektryczne, armaturę itd.).

Blaty z granitu – właściwości

Blaty kuchenne granitowe sprawdzą się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach kuchni. Pięknie prezentują się na frontach szafek, wyspach oraz półwyspach kuchennych (mogą być montowane poziomo lub pionowo). Wiele osób decyduje się na blat z granitu ze zintegrowanym zlewozmywakiem. Proponujemy najwyższej klasy kuchenne blaty granitowe w Sosnowcu oraz miastach ościennych.

Najlepsze materiały na blaty kuchenne

Ogromny wybór blatów ze spieków sprawia, że łatwo dopasujesz produkt do kolorystyki aranżacji i specyfiki kuchni.

Blaty kuchenne ze spieków kwarcowych oferują mnóstwo korzyści –  trwałość, odporność na uszkodzenia, wysokie walory estetyczne. Powierzchnia blatów jest odporna na zaplamienie czy porysowanie. Oferujemy m.in. spieki kwarcowe LAMINAM o grubości 12,5mm oraz 20mm, a także spieki kwarcowe FRANKO o grubości 12,5mm. W ofercie naszej firmy nie mogło zabraknąć płyt granitowych o grubości 3cm, które są często wybierane na blaty kuchenne.

SPIEKI KWARCOWE LAMINAM

Blaty ze spieków kwarcowych i granitu zintegrowane ze zlewozmywakiem

Spieki kwarcowe idealnie nadają się na blaty kuchenne z uwagi na wyjątkową wytrzymałość. Granit zachwyca estetyką i funkcjonalnością. Oba materiały doskonale prezentują się zintegrowane ze zlewozmywakiem. Fachowcy FRANKO wykonują blaty na wymiar – idealnie równe i gładkie. Zastosowanie szlachetnego materiału jakim jest spiek sprawia, że wnętrze nabiera niepowtarzalnego charakteru.

Blaty, zlew i fartuchy ze spieku kwarcowego Laminam Noir Desir

Blat kuchenny ze spieków kwarcowych ze zintegrowanym zlewozmywakiem.

Frankoslab Arabescato Oro Mat

Tradycyjne rozwiązanie - blat kuchenny ze spieków kwarcowych z metalowym zlewozmywakiem

Kompleksowy montaż blatów kuchennych w Sosnowcu

Kuchnia to zdaniem wielu serce domu. Bezustannie ją upiększamy i unowocześniamy, aby była bardziej elegancka i praktyczna. Firma FRANKO oferuje kompleksowe usługi w zakresie montażu blatów ze spieków kwarcowych lub granitu w Sosnowcu oraz okolicach. Realizujemy zlecenia na terenie całego województwa śląskiego.

Ile kosztuje blat kuchenny?

Na cenę blatu kuchennego składa się kilka czynników:

  • wielkość powierzchni blatu
  • rodzaj materiału
  • liczba otworów w płycie
  • charakter pomieszczenia.

Nasi doradcy pozostają do Twoje dyspozycji!

Blaty kuchenne - region Radomia i woj. mazowieckie

Dział Sprzedaży

Krzysztof Barański

Dyrektor Handlowy

Damian Niezgodzki

Doradca techniczny

Grzegorz Ścisły

Doradca techniczny

Michał Pasek

Doradca techniczny

Krzysztof Appelbaum

Doradca techniczny

Dział Eksportu

Krzysztof Barański

Dyrektor Działu Handlowego /ENG, RUS, SVK/

Paweł Błaszczak

Doradca techniczny rynek DE

Rezerwacja spotkania online / Online meetings booking