Materiały – Quarella – Kwarco – Granity

Płyty Quarella występują w wersji kwarcogranitowej, która w porównaniu z aglomarmurami, jest znacznie twardsza. Dzięki temu kwarco-granity mają zastosowanie na obszarach poddawanych mocnej eksploatacji, np. parapety zewnętrzne, blaty kuchenne, podłogi. Płyty kwarco-granitów mają wymiar około 305x141cm. Płyty kwarco-granitu Quarella występują w grubościach 1,2cm, 2cm oraz 3cm.

Zante

Trevi

Torricola

Testaccio

Sistina

Roman Black

Rocca

Palidoro

Nettuno

Nero Velluto

Navona

Linosa

Iron Chill

Gris Antracita

Fortezza

Elba

Coloniale

Castello

Candia

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.