Cięcie wodą spieków kwarcowych

Tniemy strumieniem wody (water jet) w najwyższej jakości spiekach kwarcowych Laminam i Frankoslab.

Wycinamy blaty kuchenne i łazienkowe, blaty na stoliki kawowe i stoły do jadalni, także na stoły rozkładane. 

Dzięki maszynie do cięcia wodą (water jet) wytniemy ze spieku kwarcowego parapety zewnętrzne i wewnętrzne na indywidualny wymiar, elementy do zabudowy kominków, a także elementy do obłożenia architektury ogrodowej np. donice, gazony, ogrodzenia, płyty na elewację.

Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu CAD/CAM optymalizujemy ułożenie elementów na płycie spieku, aby uzyskać najkorzystniejszy dla klienta rozkrój.

Nowoczesny blat kuchenny ze spieków kwarcowych z zintegrowanym zlewozmywakiem ze spieków kwarcowych

Wycinamy różnego rodzaju blaty montowane w obiektach o podwyższonych wymaganiach – w hotelach, pensjonatach, laboratoriach, restauracjach, barach i pubach, dworcach kolejowych i autobusowych.

Tniemy spieki na okładziny ścienne, różnego rodzaju cokoły, fronty meblowe i inne nietypowe formatki na indywidualne zamówienie.

Dla firm i urzędów wycinamy strumieniem wody w spieku kwarcowym blaty na biurka, stoły konferencyjne, blaty do pomieszczeń socjalnych.

Maksymalne wymiary spieku, z którego wycinamy wodą to 3500 x 1800 mm (wymiar stołu roboczego), grubości spieku od 3 mm do 20 mm, z siatką i bez siatki. Wykonujemy otwory na zlewy, płyty indukcyjne, baterie, młynki, dozowniki, filtry do wody, okapy, gniazdka elektryczne, w tym licowane z blatem.

Stół Laminam Calce Nero
Łazienka z Bianco Statuario Venato 5,5 mm poler
Blaty w kuchni spiek Pietra di Savoia Grigia