O Nas

Centrum Kamienia FRANKO to prawdziwe centrum zaopatrzenia i obsługi klientów zainteresowanych kamieniami naturalnymi, spiekami kwarcowymi i kwarco-granitami. W naszym przedsiębiorstwie zatrudnionych jest wielu fachowców zajmujących się od ponad 20 lat pomiarami, projektowaniem, doradztwem, produkcją, a także montażami kamieni i spieków.

Już na etapie pomiarów gwarantujemy niezwykle dokładny pomiar laserowy obiektu. Nasz najnowocześniejszy sprzęt pomiarowy wychwyci najdrobniejsze szczegóły i nierówności. Z kolei szybki transfer danych do maszyn CNC oraz najnowocześniejszej w Polsce maszyny do cięcia wodą (water-jet) zapewni najwyższą jakość naszych wyrobów, zarówno z kamieni naturalnych, spieków kwarcowych, jak i kwarco-granitów. Nasza precyzyjna produkcja obejmuje zarówno skatalogowane wyroby standardowe, jak i produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb.

W naszym nowowybudowanym salonie pokazowym, każdy odwiedzający przenosi się w niezwykle bogaty świat barw i różnorodnych faktur spieków kwarcowych i kamieni naturalnych. Prezentujemy wiele rozwiązań, począwszy od kuchni, poprzez salon i łazienkę, a kończąc na elewacji. Nasze wygodne ekspozytory, które prezentują pełnowymiarowe płyty, umożliwiają efektywniejsze dopasowanie konkretnych materiałów do aranżacji budynku. Pozostaje tylko puścić wodze fantazji i realizować marzenia.
Nie tylko precyzja i najwyższa jakość jest naszym wyróżnikiem. Na naszym składzie stoi zawsze kilkaset płyt kamiennych i spieków kwarcowych. Zdajemy sobie bowiem sprawę, iż w dzisiejszym szybkim świecie, musimy realizować pomysły inwestorów szybko i skutecznie. Wybór płyt musi być ponadto szeroki, tak by sprostać wymaganiom różnych spojrzeń aranżacyjnych.

Dobrze wykonany produkt, to nie tylko efekt pracy nowoczesnego parku maszynowego, ale także, a może nawet przede wszystkim, jest to dzieło wielu ludzi. Pracujemy już z kamieniem prawie 20 lat, zawsze z sercem i pełnym zaangażowaniem. Zapewniamy fachową obsługę na wszystkich etapach realizacji. Zmotywowani doradcy techniczni chętnie odwiedzą budowę, projektanci, zaopatrzeni w odpowiednie oprogramowanie, zaprojektują blat, kominek, ścianę lub inny produkt, dział produkcyjny, z wykorzystaniem maszyn CNC oraz maszyny do cięcia wodą (water-jet), dokona precyzyjnej produkcji, natomiast bardzo doświadczeni montażyści zainstalują elementy w budynku. Jest to gwarancja wygody i bezpieczeństwa dla inwestora.

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.