Blaty kuchenne Bydgoszcz

Marzysz o wyjątkowej aranżacji kuchni, która będzie cieszyć oko pięknym designem, a jednocześnie zapewni maksymalną funkcjonalność? Blaty kuchenne ze spieków kwarcowych lub granitu, to znakomity wybór zarówno dla miłośników nowoczesnego wzornictwa, jak i dla zwolenników ponadczasowych rozwiązań wnętrzarskich.

Spieki kwarcowe wyróżniają się nieprzeciętną estetyką, są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Blaty kuchenne granitowe wciąż cieszą się zainteresowaniem klientów, niemniej w ostatnim czasie zdecydowana większość inwestorów decyduje się na ultracienkie płyty ze spieków. Nasza firma od lat specjalizuje się w produkcji oraz montażu kuchennych blatów ze spieków kwarcowych w Bydgoszczy i okolicach (województwo kujawsko-pomorskie). Oferujemy ponadto efektowne blaty z konglomeratów.

Właściwości blatów ze spieków kwarcowych

Jak powstają spieki kwarcowe? Te wielkoformatowe płyty wykonywane są z mieszanek naturalnych surowców: granitów, elementów skał metamorficznych, pigmentów ceramicznych.  Tak skomponowana masa jest sprasowywana, a następnie spiekana w temperaturze 1200 °C.

Powstałe spieki kwarcowe:

  • są odporne na działanie tłuszczów, pleśni, kwasów
  • nie są wrażliwe na bardzo wysokie ani bardzo niskie temperatury
  • nie chłoną wody
  • można na nich przechowywać żywność i przygotowywać posiłki
  • mają niewielką wagę, co ułatwia montaż

Nasi specjaliści wykonują blaty kuchenne z płyt o grubości 12,5 mm oraz 20 mm, w tym również blaty ze zintegrowanym zlewozmywakiem, objęte 25-letnią gwarancją. Z cieńszych spieków (3,5 mm, 5,5mm) produkowane są okładziny ścian, a także frontów mebli. Jednolita powierzchnia tworzy efektowną całość. Co istotne, w spiekach bez problemu można wycinać dowolne otwory, m.in. na płytę grzewczą, gniazdka elektryczne.

blat z kamienia spiek kwarcowy na wymiar montaż sprzedaż

Blaty z granitu – właściwości

Granit od lat cieszy się zainteresowaniem miłośników ponadczasowych rozwiązań wnętrzarskich. Szeroki wybór kolorów, struktur oraz wzorów sprawia, że łatwo wpasowuje się w wystrój każdej kuchni. Blaty kuchenne granitowe montuje się nie tylko na szafkach, ale także na wyspach kuchennych, frontach mebli, ścianach. Jedną z możliwości jest zaprojektowanie blatu z granitu ze zintegrowanym zlewozmywakiem. Do wyboru mamy granit matowy oraz polerowany. 

W blatach z granitu można łatwo i precyzyjnie wykonać otwory na gniazdka elektryczne, zlewozmywak, czy też płytę grzewczą. Nasza firma oferuje doskonałej jakości kuchenne blaty granitowe w Bydgoszczy oraz miastach ościennych.

Najlepsze materiały na blaty kuchenne

Estetyczne spieki kwarcowe oraz płyty granitowe wprowadzą niepowtarzalny klimat do każdej kuchni. Na blaty kuchenne w Bydgoszczy polecamy spieki kwarcowe FRANKO o grubości 12,5mm, a także spieki kwarcowe LAMINAM o grubości 12,5mm oraz 20mm. Na uwagę zasługują również ponadczasowe granity o grubości 3cm.

SPIEKI KWARCOWE FRANKOslab

SPIEKI KWARCOWE LAMINAM

PŁYTY GRANITOWE

Blaty ze spieków kwarcowych i granitu zintegrowane ze zlewozmywakiem

Zlewozmywak również może być wyprodukowany ze spieku kwarcowego. Takie rozwiązanie sprawdzi się w szczególności w nowoczesnych aranżacjach, ale nie tylko. Przypadnie do gustu miłośnikom stylu minimalistycznego i industrialnego, a także zwolennikom ekskluzywnych aranżacji zainspirowanych stylem retro oraz art deco. W blacie ze spieków można rzecz jasna zamontować klasyczny zlew metalowy bądź ceramiczny.

Blaty, zlew i fartuchy ze spieku kwarcowego Laminam Noir Desir

Blat kuchenny wykonany z spieku kwarcowego ze zintegrowanym zlewozmywakiem

Spiek kwarcowy okładziny ściany blat kamienny nowoczesny

Rozwiązanie tradycyjne - blat kuchenny ze spieków kwarcowych z metalowym zlewozmywakiem

Kompleksowy montaż blatów kuchennych w Bydgoszczy

Oferujemy znakomitej jakości blaty kuchenne w Bydgoszczy, a także kompleksową pomoc w zakresie pomiaru, projektowania i montażu blatów ze spieków kwarcowych lub granitu w całym województwie kujawsko-pomorskim. Posiadamy nowoczesny park maszynowy CNC, dzięki któremu jesteśmy w stanie realizować najbardziej niestandardowe projekty.

Pomiar kuchni projekt spieki kwarcowe kamienie naturalne
Frezowanie spiek kwarcowy piła mostowa sprzedaż

Ile kosztuje blat kuchenny?

Każdy projekt podlega indywidualnej wycenie, przy czym blaty kuchenne ze spieków kwarcowych są nieco droższe od granitowych.

Czynniki wpływające na ostateczną cenę blatu kuchennego:

  • rodzaj materiału
  • powierzchnia blatu
  • wykończenie krawędzi
  • liczba otworów wyciętych w płycie
  • specyfika pomieszczenia.

W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno-handlowymi.

Blaty kuchenne - region Bydgoszcz i woj. kujawsko-pomorskie

Dział Sprzedaży

Krzysztof Barański

Dyrektor Handlowy

Damian Niezgodzki

Doradca techniczny

Grzegorz Ścisły

Doradca techniczny

Dział Eksportu

Michał Pasek

Doradca techniczny

doradca spieki kwarcowe

Paweł Błaszczak

Doradca techniczny rynek DE

Rezerwacja spotkania online / Online meetings booking