Materiały – Onyx

Onyksy (onyxy) to skały warstwowe. Onyksy stosuje się do aranżacji wnętrz domów i innych budynków. Onyksy charakteryzują się światłoprzepuszczalnością, co daje ogromne możliwości dla architektów. Onyksy zalicza się do najbardziej luksusowych materiałów wykończeniowych. Mimo tego, onyksy spotyka się na kominkach, meblach, ladach recepcyjnych.

Traveronyx

Pina

Orange

Miele

Kilimangiaro

Crema Onyx

Avorio

Avion Blue

Arco Irys

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.