Spieki kwarcowe i kamienie na tarasach i posadzkach

Zarówno granity, jak i spieki kwarcowe, są znakomitym materiałem do wykonania posadzki i podłogi, nie tylko w domu jednorodzinnym, ale także w różnych budynkach użyteczności publicznej.

Wielkogabarytowe płyty spieków kwarcowych, biorąc pod uwagę ich właściwości, czyli odporność na ścieranie, zarysowania oraz wilgoć, dają ogromne możliwości aranżacji nowoczesnych wnętrz. Bardzo popularne stają się projekty, w których oprócz posadzki, spieki kwarcowe są materiałem wykorzystanym także na ściany, meble oraz rożnego rodzaju blaty.

Szczególnym przypadkiem są tarasy. Dedykowanym materiałem na tarasy są spieki Interspiek. Interspiek występuje w płytkach, których montaż jest bezklejowy, na specjalnych nóżkach. Dzięki systemowi Interspiek, montaż i ewentualny demontaż tarasu jest banalny, szybki i łatwo można go dopasować do każdej sytuacji. W celu instalacji tarasu z płytek Interspiek nie jest także potrzebny fundament. Płyty tarasowe Interspiek są odporne na wszystkie czynniki zewnętrzne i są antypoślizgowe.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi inwestorów prywatnych, a także aranżatorów wnętrz i firmy budowlane.

Pomiary i montaż wykonujemy w całej Polsce