Spieki kwarcowe i kamienie na tarasach i posadzkach

Zarówno granity, jak i spieki kwarcowe, są znakomitym materiałem do wykonania posadzki i podłogi, nie tylko w domu jednorodzinnym, ale także w różnych budynkach użyteczności publicznej.

Wielkogabarytowe płyty spieków kwarcowych, biorąc pod uwagę ich właściwości, czyli odporność na ścieranie, zarysowania oraz wilgoć, dają ogromne możliwości aranżacji nowoczesnych wnętrz. Bardzo popularne stają się projekty, w których oprócz posadzki, spieki kwarcowe są materiałem wykorzystanym także na ściany, meble oraz rożnego rodzaju blaty.

Szczególnym przypadkiem są tarasy. Dedykowanym materiałem na tarasy są spieki Interspiek. Interspiek występuje w płytkach, których montaż jest bezklejowy, na specjalnych nóżkach. Dzięki systemowi Interspiek, montaż i ewentualny demontaż tarasu jest banalny, szybki i łatwo można go dopasować do każdej sytuacji. W celu instalacji tarasu z płytek Interspiek nie jest także potrzebny fundament. Płyty tarasowe Interspiek są odporne na wszystkie czynniki zewnętrzne i są antypoślizgowe.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi inwestorów prywatnych, a także aranżatorów wnętrz i firmy budowlane.

Pomiary i montaż wykonujemy w całej Polsce

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.