Blaty kuchenne Dąbrowa Górnicza

Aranżacja kuchni z blatami ze spieków kwarcowych w tle, to wyjątkowa propozycja dla wszystkich miłośników nietuzinkowych rozwiązań wnętrzarskich. Blaty ze spieków kwarcowych sprawdzą się doskonale w każdej przestrzeni. Ultrawytrzymałe materiały, takie jak spieki czy granit są odporne na eksploatację i posiadają wiele zalet – znakomity design, bogata kolorystyka, trwałość, idealnie gładka powierzchnia, funkcjonalność. Co więcej, spieki kwarcowe są bardzo lekkie, a przy tym wyróżniają się ponadprzeciętnymi parametrami wytrzymałościowymi. Natomiast blaty kuchenne granitowe pasują zarówno do klasycznej, jak i nowoczesnej aranżacji kuchni. Jeśli więc rozglądasz się za najlepszym materiałem na blaty kuchenne, sprawdź ofertę Centrum Kamienia FRANKO. U nas znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Wykonujemy blaty ze spieków kwarcowych na wymiar dla klientów z Dąbrowy Górniczej i okolic (województwo śląskie). Ponadto oferujemy blaty kuchenne z innych szlachetnych materiałów.

 

Blaty ze spieków kwarcowych – niezwykłe właściwości

Na wyjątkowe właściwości blatów ze spieków kwarcowych wpływ ma m.in. proces ich obróbki. Spieki są wypalane w specjalnych piecach w wysokiej temperaturze ok. 1200 stopni Celsjusza.  Wielkoformatowe, idealnie równe i gładkie płyty świetnie się prezentują w pomieszczeniach, a także na balkonach, tarasach, elewacji, w oranżerii.

Piękne blaty ze spieków kwarcowych są odporne na plamy, odpryski, szorowanie, tłuszcze, kwasy, a także wilgoć czy też działanie skrajnych temperatur. W blatach wycina się otwory na płytę grzewczą, armaturę itd. W efekcie powstaje spójna, niezwykle elegancka aranżacja z nowoczesnym zacięciem.

Firma FRANKO oferuje m.in.:

  • blaty kuchenne ze spieków kwarcowych (cienkich płyt o grubości 12,5 mm oraz 20 mm)
  • okładziny ścienne ze spieków o grubości 3,5 mm oraz 5,5 mm,
  • blaty zintegrowane ze zlewozmywakiem
blat z kamienia spiek kwarcowy na wymiar montaż sprzedaż

Blaty z granitu – właściwości

Oferujemy ponadto stylowe blaty granitowe, które znajdą zastosowanie w aranżacjach klasycznych, retro, eklektycznych i wielu innych. Solidne płyty granitowe znajdą również zastosowanie na wyspach kuchennych, frontach mebli oraz innych powierzchniach płaskich. Centrum Kamienia FRANKO proponuje najwyższej jakości blaty kuchenne z granitu w Dąbrowie Górniczej i okolicach.

Jakie są najlepsze materiały na blaty kuchenne?

Na blaty kuchenne w Dąbrowie Górniczej warto wybrać m.in.:

  • spieki kwarcowe LAMINAM o grubości 12,5mm oraz 20mm
  • spieki kwarcowe FRANKO o grubości 12,5mm
  • granity o grubości 3 cm.

SPIEKI KWARCOWE FRANKOslab

SPIEKI KWARCOWE LAMINAM

PŁYTY GRANITOWE

Blaty ze spieków kwarcowych i granitu zintegrowane ze zlewozmywakiem

Blaty kuchenne z granitu oraz ze spieków kwarcowych sprawdzą się w kuchni, aneksie kuchennym, a także w łazience. Stwarzają ogrom możliwości aranżacyjnych. Oferujemy stylowe blaty kuchenne  zintegrowane ze zlewozmywakiem, które znakomicie będą wyglądać w aranżacji zainspirowanej stylem nowoczesnym, minimalistycznym, klasycznym i wielu innych.

Blaty, zlew i fartuchy ze spieku kwarcowego Laminam Noir Desir

Blat kuchenny ze spieków kwarcowych ze zintegrowanym zlewozmywakiem

Spiek kwarcowy okładziny ściany blat kamienny nowoczesny

Tradycyjne rozwiązanie - blat kuchenny ze spieków kwarcowych ze zlewozmywakiem metalowym

Kompleksowy montaż blatów kuchennych w Dąbrowie Górniczej

Blaty ze spieków kwarcowych oraz granitu zapewniają długotrwałe użytkowanie, ułatwiają utrzymanie porządku w pomieszczeniu i pięknie się prezentują przez lata. Firma FRANKO oferuje kompleksowy montaż blatów ze spieków kwarcowych lub granitu w Dąbrowie Górniczej i okolicach.

Pomiar kuchni projekt spieki kwarcowe kamienie naturalne
Frezowanie spiek kwarcowy piła mostowa sprzedaż

Ile kosztuje blat kuchenny?

Cena blatu kuchennego zależeć będzie m.in. od powierzchni blatu, liczby otworów wyciętych w płycie, charakteru wnętrza. W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu z zespołem Centrum Kamienia FRANKO!

Blaty kuchenne - region Dąbrowa Górnicza i woj. śląskie

Dział Sprzedaży

Krzysztof Barański

Dyrektor Handlowy

Damian Niezgodzki

Doradca techniczny

Grzegorz Ścisły

Doradca techniczny

Dział Eksportu

Michał Pasek

Doradca techniczny

doradca spieki kwarcowe

Paweł Błaszczak

Doradca techniczny rynek DE

Rezerwacja spotkania online / Online meetings booking