Blaty kuchenne Dąbrowa Górnicza

Aranżacja kuchni z blatami ze spieków kwarcowych w tle, to wyjątkowa propozycja dla wszystkich miłośników nietuzinkowych rozwiązań wnętrzarskich. Blaty ze spieków kwarcowych sprawdzą się doskonale w każdej przestrzeni. Ultrawytrzymałe materiały, takie jak spieki czy granit są odporne na eksploatację i posiadają wiele zalet – znakomity design, bogata kolorystyka, trwałość, idealnie gładka powierzchnia, funkcjonalność. Co więcej, spieki kwarcowe są bardzo lekkie, a przy tym wyróżniają się ponadprzeciętnymi parametrami wytrzymałościowymi. Natomiast blaty kuchenne granitowe pasują zarówno do klasycznej, jak i nowoczesnej aranżacji kuchni. Jeśli więc rozglądasz się za najlepszym materiałem na blaty kuchenne, sprawdź ofertę Centrum Kamienia FRANKO. U nas znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Wykonujemy blaty ze spieków kwarcowych na wymiar dla klientów z Dąbrowy Górniczej i okolic (województwo śląskie). Ponadto oferujemy blaty kuchenne z innych szlachetnych materiałów.

 

Blaty ze spieków kwarcowych – niezwykłe właściwości

Na wyjątkowe właściwości blatów ze spieków kwarcowych wpływ ma m.in. proces ich obróbki. Spieki są wypalane w specjalnych piecach w wysokiej temperaturze ok. 1200 stopni Celsjusza.  Wielkoformatowe, idealnie równe i gładkie płyty świetnie się prezentują w pomieszczeniach, a także na balkonach, tarasach, elewacji, w oranżerii.

Piękne blaty ze spieków kwarcowych są odporne na plamy, odpryski, szorowanie, tłuszcze, kwasy, a także wilgoć czy też działanie skrajnych temperatur. W blatach wycina się otwory na płytę grzewczą, armaturę itd. W efekcie powstaje spójna, niezwykle elegancka aranżacja z nowoczesnym zacięciem.

Firma FRANKO oferuje m.in.:

  • blaty kuchenne ze spieków kwarcowych (cienkich płyt o grubości 12,5 mm oraz 20 mm)
  • okładziny ścienne ze spieków o grubości 3,5 mm oraz 5,5 mm,
  • blaty zintegrowane ze zlewozmywakiem
blat z kamienia spiek kwarcowy na wymiar montaż sprzedaż

Blaty z granitu – właściwości

Oferujemy ponadto stylowe blaty granitowe, które znajdą zastosowanie w aranżacjach klasycznych, retro, eklektycznych i wielu innych. Solidne płyty granitowe znajdą również zastosowanie na wyspach kuchennych, frontach mebli oraz innych powierzchniach płaskich. Centrum Kamienia FRANKO proponuje najwyższej jakości blaty kuchenne z granitu w Dąbrowie Górniczej i okolicach.

Jakie są najlepsze materiały na blaty kuchenne?

Na blaty kuchenne w Dąbrowie Górniczej warto wybrać m.in.:

  • spieki kwarcowe LAMINAM o grubości 12,5mm oraz 20mm
  • spieki kwarcowe FRANKO o grubości 12,5mm
  • granity o grubości 3 cm.

SPIEKI KWARCOWE LAMINAM

Blaty ze spieków kwarcowych i granitu zintegrowane ze zlewozmywakiem

Blaty kuchenne z granitu oraz ze spieków kwarcowych sprawdzą się w kuchni, aneksie kuchennym, a także w łazience. Stwarzają ogrom możliwości aranżacyjnych. Oferujemy stylowe blaty kuchenne  zintegrowane ze zlewozmywakiem, które znakomicie będą wyglądać w aranżacji zainspirowanej stylem nowoczesnym, minimalistycznym, klasycznym i wielu innych.

Blaty, zlew i fartuchy ze spieku kwarcowego Laminam Noir Desir

Blat kuchenny ze spieków kwarcowych ze zintegrowanym zlewozmywakiem

Spiek kwarcowy okładziny ściany blat kamienny nowoczesny

Tradycyjne rozwiązanie - blat kuchenny ze spieków kwarcowych ze zlewozmywakiem metalowym

Kompleksowy montaż blatów kuchennych w Dąbrowie Górniczej

Blaty ze spieków kwarcowych oraz granitu zapewniają długotrwałe użytkowanie, ułatwiają utrzymanie porządku w pomieszczeniu i pięknie się prezentują przez lata. Firma FRANKO oferuje kompleksowy montaż blatów ze spieków kwarcowych lub granitu w Dąbrowie Górniczej i okolicach.

Pomiar kuchni projekt spieki kwarcowe kamienie naturalne
Frezowanie spiek kwarcowy piła mostowa sprzedaż

Ile kosztuje blat kuchenny?

Cena blatu kuchennego zależeć będzie m.in. od powierzchni blatu, liczby otworów wyciętych w płycie, charakteru wnętrza. W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu z zespołem Centrum Kamienia FRANKO!

Blaty kuchenne - region Dąbrowa Górnicza i woj. śląskie

Dział Sprzedaży

Krzysztof Barański

Dyrektor Handlowy

Damian Niezgodzki

Doradca techniczny

Grzegorz Ścisły

Doradca techniczny

Michał Pasek

Doradca techniczny

Krzysztof Appelbaum

Doradca techniczny

Dział Eksportu

Krzysztof Barański

Dyrektor Działu Handlowego /ENG, RUS, SVK/

doradca spieki kwarcowe kamienie naturalne

Paweł Błaszczak

Doradca techniczny rynek DE

Rezerwacja spotkania online / Online meetings booking