Osobowość Roku 2020

Miło jest nam Państwa poinformować, iż Prezes Zarządu naszej firmy – Pan Daniel Hrehorecki został nominowany do tytułu Osobowości Roku 2020 w kategorii Biznes w woj. lubuskim. Cieszymy się, iż już ponad 20-letni rozwój firmy Centrum Komina został dostrzeżony.

 

Przy tej okazji, chcielibyśmy prosić Państwa o wsparcie finansowe Fundacji Chirurgii i Onkologii Polskiej cHOP im.Pawła Murawy, której jesteśmy współzałożycielem i współfundatorem. Zostało już nam bardzo niewiele, by zakupić rewolucyjną aparaturę do leczenia raka – HIPEC. Dzięki temu urządzeniu uda się uratować wielu pacjentów onkologicznych. Link do strony fundacji – www.fundacja-cHOP.pl

 

Podaję numer konta bankowego fundacji:

PL58 1140 2004 0000 3602 8049 5283

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.