Ścieralność spieków kwarcowych Laminam

Spieki kwarcowe Laminam mają stałą odporność na zarysowania i intensywne, głębokie ścieranie. Twardość w skali Mohsa to 6-7. Płyty nie posiadają żywicy, co z punktu widzenia ścierania jest dodatkową zaletą. Antypoślizgowość to R8-R12, co powoduje, iż kolor spieków kwarcowych Laminam jest w całej grubości jednakowa, ścieralność ma mniejsze znaczenie, gdyż nawet pewne wytarcie powierzchni nie powoduje wizualnych zmian ich wzoru. Zalecane jest stosowanie płyt Laminam w miejscach o najwyższym nasileniu ruchu pieszego, w miejscach, do których dostają się drobiny ścierne, jak np. piasek, takich jak wejścia do budynków użyteczności publicznej, dworce, urzędy itp.

Reasumując, spieki kwarcowe Laminam to idealny materiał na posadzki, nawet w miejscach o najwyższej codziennej eksploatacji.

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.