Mróz i słońce a spieki kwarcowe

Spieki kwarcowe Laminam są w pełni mrozoodporne oraz odporne na wodę i wilgoć.

Spieki kwarcowe nie posiadają pigmentów organicznych, co zapewnia trwałość kolorystyczną. Nie zawierają także żywicy, dzięki czemu kolory są naturalne i trwałe, nawet te bardzo ciemne, które posiadają duży współczynnik pochłaniania światła. Brak żywicy również pozytywnie wpływa na twardość płyt Laminam, ich odporność na szoki termiczne i zarysowania.

Można zatem stwierdzić, iż płyty spieków kwarcowych są piękne nie tylko, jak są nowe, ale także za wiele dziesiątek lat.

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.