Blaty Kuchenne Katowice

Spieki kwarcowe oraz granit są stosowane do produkcji niezwykle eleganckich blatów kuchennych.   Wyróżniają je wyjątkowe walory estetyczne, ponadprzeciętna wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Blaty ze spieków kwarcowych, a może blaty kuchenne granitowe? Nasza firma posiada ogromne doświadczenie w produkcji oraz montażu kuchennych blatów. Świadczymy usługi w Katowicach i okolicach (województwo śląskie). Ponadto posiadamy w ofercie efektowne blaty granitowe oraz modele z konglomeratów.

Właściwości blatów ze spieków kwarcowych

Spieki kwarcowe, czyli ultracienkie płyty dużego formatu produkuje się z naturalnych surowców, takich jak: skały metamorficzne, pigmenty ceramiczne, granit.  Mieszankę sprasowuje się i spieka w temperaturze 1200 °C. W efekcie blaty ze spieków:

  • nie chłoną wody
  • są odporne na działanie pleśni, kwasów i tłuszczów, a także na działanie bardzo wysokich, oraz bardzo niskich temperatur
  • są lekkie i elastyczne, co znacznie ułatwia montaż.

 

Blaty kuchenne produkuje się z płyt o grubości 12,5 mm oraz 20 mm (ciekawym rozwiązaniem są blaty ze zintegrowanym zlewozmywakiem). Z cieńszych spieków wykonuje się okładziny ścian oraz fronty mebli. W spiekach wycina się otwory na płytę grzewczą, gniazdka elektryczne, armaturę itp.

blat z kamienia spiek kwarcowy na wymiar montaż sprzedaż

Blaty z granitu – właściwości

Blaty kuchenne granitowe, z uwagi na bogatą kolorystykę i parametry, świetnie sprawdzą się w każdej kuchni. Montowane są na szafkach i wyspach kuchennych, a także jako okładziny na ścianach. W ofercie naszej firmy znaleźć można blaty z granitu ze zintegrowanym zlewozmywakiem o matowej albo polerowanej powierzchni. W blatach z granitu również wykonujemy niezbędne otwory na płytę grzewczą czy też gniazdka elektryczne. Proponujemy doskonałej jakości kuchenne blaty granitowe w Katowicach oraz miastach ościennych.

Najlepsze materiały na blaty kuchenne

Prezentujemy szeroką gamę spieków kwarcowych, a także płyt granitowych, które znajdą zastosowanie w każdej kuchni. Na blaty kuchenne w Katowicach polecamy spieki kwarcowe FRANKO o grubości 12,5mm, jak i spieki kwarcowe LAMINAM 12,5mm oraz 20mm. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również ponadczasowych granitów o grubości 3cm.

SPIEKI KWARCOWE FRANKOslab

SPIEKI KWARCOWE LAMINAM

PŁYTY GRANITOWE

Blaty ze spieków kwarcowych i granitu zintegrowane ze zlewozmywakiem

Interesującym rozwiązaniem jest blat kuchenny ze spieków kwarcowych ze zintegrowanym zlewozmywakiem. Jednorodny materiał wykończeniowy o wysokich walorach estetycznych sprawia, że kuchnia prezentuje się fantastycznie. Bez wątpienia przypadnie do gustu zwolennikom nowoczesnych aranżacji.

Blaty, zlew i fartuchy ze spieku kwarcowego Laminam Noir Desir

Blat kuchenny ze spieków kwarcowych ze zintegrowanym zlewozmywakiem.

Spiek kwarcowy okładziny ściany blat kamienny nowoczesny

Tradycyjne rozwiązanie - blat kuchenny ze spieków kwarcowych z metalowym zlewozmywakiem

Kompleksowy montaż blatów kuchennych w Katowicach

Oferujemy kompleksową pomoc w zakresie pomiaru, projektowania, a także montażu blatów ze spieków kwarcowych lub granitu w Katowicach i okolicach. Posiadamy nowoczesny park maszynowy CNC oraz najnowocześniejszą w Polsce maszynę typu water jet (cięcie spieków kwarcowych i granitów wodą), w tym innowacyjne lasery pomiarowe. Od lat realizujemy najbardziej niestandardowe projekty dla klientów z całego województwa śląskiego.

Pomiar kuchni projekt spieki kwarcowe kamienie naturalne
Frezowanie spiek kwarcowy piła mostowa sprzedaż

Ile kosztuje blat kuchenny?

Na ostateczną cenę blatu kuchennego składa się kilka czynników:

  • rodzaj materiału,
  • powierzchnia blatu kuchennego,
  • sposób wykończenia krawędzi,
  • liczba wyciętych otworów,
  • specyfika wnętrza.

 

Każdy realizowany przez nas projekt podlega indywidualnej wycenie. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno-handlowymi.

Blaty kuchenne - region Katowice i woj. śląskie

Dział Sprzedaży

Krzysztof Barański

Dyrektor Handlowy

Damian Niezgodzki

Doradca techniczny

Grzegorz Ścisły

Doradca techniczny

Dział Eksportu

Michał Pasek

Doradca techniczny

doradca spieki kwarcowe

Paweł Błaszczak

Doradca techniczny rynek DE

Rezerwacja spotkania online / Online meetings booking