Kominek ze spiekiem kwarcowym Calce Antracite

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele opcji wkładów kominkowych. Jednym z nich jest wkład dwustronny – narożny, który został użyty do realizacji tego projektu. Wkład narożny został zabudowany spiekiem kwarcowym Laminam Calce Antracite. Jest to spiek o klasycznych barwach szarości, antracytu i czerni, co jednocześnie daje możliwość zastosowania go na wiele sposobów. W tym projekcie spiek Laminam Calce Antracite zastosowano głównie do wykonania półki pod wkładem kominkowym oraz zostały efektownie ułożone na zabudowie nad kominkiem.

Pomiary i montaż wykonujemy w całej Polsce

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.