Blaty kuchenne ze spieku kwarcowego Calce Grigio

Piękna, nowoczesna biała kuchnia. Idealnym uzupełnieniem do białych frontów stanowi zamontowany blat kuchenny ze spieku kwarcowego.  Do wykonania tego blatu użyto spieku kwarcowego Laminam Calce Grigio, którego jasnoszary odcień idealnie komponuje się z frontami szafek. To połączenie tworzy elegancką, ponadczasową całość. Wysoka jakość blatów pozwoli ciszyć się z kuchni przez długie lata i na pewno szybko nie znudzi się właścicielom. Realizację tego projektu wykonaliśmy w Zielonej Górze.

Pomiary i montaż wykonujemy w całej Polsce

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.