Blat kuchenny, wyspa, zlew i okleina ścienna ze spieku Calce Nero

Do realizacji projektu tej  kuchni zastosowano spiek kwarcowy Clace Nero. Ze spieku tego zostały wykonane blaty na szafkach, wyspa kuchenna oraz okleiny ścienne. W blat  został również wmontowany zlewozmywak z tego samego spieku.   Zlewozmywaki są również w naszej ofercie w kilku wzorach. Możliwość wykonania zlewu z tego samego spieku co blat, tworzy jedną całość, co  daje doskonały  efekt aranżacyjny. Wyspa kuchenna została również obłożona spiekiem kwarcowym Calce Nero. Czarny spiek Calce Nero zastosowano również w tej kuchni jako oleiny ścienne. Takie zastosowanie spieku jako okleinę ścienną jest dobrym pomysłem, ponieważ spieki idealnie się czyści, a to w kuchni jest bardzo istotne. Projekt tej kuchni został wykonany w Gorzowie Wielkopolskim.

 

Pomiary i montaż wykonujemy w całej Polsce

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.