Ścianki z Aleksandrytu

Kwarcyt Aleksandryt jest niesamowitym, oryginalnym  materiałem do aranżacji wnętrz. W tym domu został zamontowany na ścianie z dwóch stron zabudowy kominkowej. Wielobarwność  Aleksandrytu można zaprezentować na dwa sposoby. Inaczej Aleksandryt prezentuje się tutaj w dzień, a porą nocną zmienia całkowicie swoje oblicze.  W porze dziennej kamień wygląda niesamowicie ze swoimi niepowtarzalnymi barwami. Natomiast w porze nocnej  tylne podświetlenie kamienia tworzy efekt witrażu, ukazując dodatkowe kolory, których nie można zobaczyć za dnia. Podświetlane ściany z Aleksandrytu można również potraktować jako nowoczesne, designerskie lampy.

Pomiary i montaż wykonujemy w całej Polsce

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.