Spieki kwarcowe i kamienie w architekturze zewnętrznej

Centrum Kamienia Franko oferuje także różne produkty, widoczne na zewnątrz domu, które tworzą tzw. architekturę zewnętrzną:

  • elewacje lub części elewacji ze spieków kwarcowych,
  • parapety zewnętrzne granitowe lub kwarcogranitowe, lub także ze spieków kwarcowych,
  • podbitki ze spieków kwarcowych,
  • tarasy ze spieków kwarcowych, Interspieku lub kamieni naturalnych,
  • ogrodzenia wyłożone spiekami kwarcowymi lub kamieniem naturalnym,
  • schody zewnętrze z kamieni lub spieków kwarcowych,
  • inne obiekty ogrodowe.

Na szczególną uwagę zasługują spieki kwarcowe Laminam, które odporne są na zarysowania, promieniowanie UV, a także na grafitti. W odróżnieniu od kamieni naturalnych, spieki kwarcowe nie są nigdy porośnięte glonami, nawet, gdy dom stoi blisko lasu. Dzięki swoim świetnym właściwościom, spieki kwarcowe pozostają piękne przez wiele dziesiątek lat, stąd można stwierdzić, iż są najlepszym materiałem do stosowania na zewnątrz domu.

Wszystkie nasze produkty oferujemy z fachowym pomiarem i kompleksowym montażem.

Zapraszamy do współpracy inwestorów prywatnych oraz firmy budowlane, ogrodnicze, a także oczywiście aranżatorów wnętrz.

Pomiary i montaż wykonujemy w całej Polsce

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.