Spieki kwarcowe i kamienie w łazienkach

Blaty ze spieków kwarcowych Laminam
Łazienka ze spieków kwarcowych
Blat łazienkowy ze spieków kwarcowych

Spieki kwarcowe i kamienie w łazienkach

Spieki kwarcowe Laminam zachwycają wyjątkową estetyką i trwałością. Są odporne na plamy, odczynniki chemiczne, wysokie temperatury, a także ścieranie i inne uszkodzenia mechaniczne. Płyty ze spieków są imponująco duże, a jednocześnie bardzo lekkie.

Spieki kwarcowe Laminam, to wymarzony materiał do wykańczania łazienek. Piękne, wielkogabarytowe płyty ze spieków kwarcowych, całkowicie odporne na wilgoć, zarysowania i inne czynniki, można przykleić do ściany, a także wykorzystać do wykonania blatów łazienkowych.

Wszystkie łączenia spieków kwarcowych wykonywane są z niezwykłą dokładnością (łączenie krawędzi prostopadłych odbywa się na 45 stopni). W konsekwencji elementy spieków zastosowane w łazience tworzą optyczny monolit.

Oczywiście każda łazienka może być wykończona kamieniami naturalnymi, czyli granitami, marmurami, onyksami. Nasi doradcy techniczni zawsze będą dążyć do dobrania każdemu klientowi najbardziej optymalnych materiałów, mieszcząc się w założonym budżecie.

Kabina prysznicowa ze spieków kwarcowych

Nowoczesne spieki kwarcowe do łazienki

Spieki kwarcowe LAMINAM umożliwiają wykonanie niepowtarzalnej łazienki z nowoczesnym zacięciem. Z wielkoformatowych płyt powstają blaty łazienkowe, fronty szafek, umywalki, zabudowy wanien, okładziny ścian i podłóg. Spieki kwarcowe znakomicie współgrają z takimi materiałami, jak szkło, drewno, stal, kamień, cegła. Wpisują się w aktualne trendy wnętrzarskie.

Innowacyjny proces produkcyjny pozwala uzyskać ultramocne płyty, które nie blakną, są łatwe w utrzymaniu czystości, odporne na bakterie, pleśń i grzyby. Doskonale sprawdzą się w formie blatu łazienkowego – nie ulegną  uszkodzeniu w kontakcie z kosmetykami oraz środkami chemicznymi. Mieszanka szlachetnych minerałów, sprasowywanych i wypalanych w bardzo wysokiej temperaturze jest znacznie bardziej wytrzymała niż tradycyjne płytki ceramiczne.

Naturalne kamienie i spieki kwarcowe w aranżacji łazienki

Powierzchnia ze spieków kwarcowych może imitować mokry tynk, drewno, stal czy też beton przemysłowy. Dużym zainteresowaniem cieszą się polerowane, idealnie gładkie płyty, które znakomicie sprawdzą się w niewielkich pomieszczeniach – optycznie rozjaśnią i powiększą małe wnętrze. Spieki do złudzenia przypominające beton przemysłowy znajdą zastosowanie w aranżacjach zainspirowanych stylem industrialnym i loftowym.

Firma Franko oferuje szeroką paletę barw – od bieli przez szarości i beże, po grafit i głęboką czerń. W ofercie posiadamy również ponadczasowe kamienie naturalne, takie jak granit, marmur, piaskowiec, onyks i wiele innych. Każdy z nich posiada wyjątkowe walory estetyczne oraz doskonałe parametry wytrzymałościowe.

Umywalki łazienkowe i inne elementy ze spieków – pomiary oraz produkcja

Aranżacja  łazienki ze spiekami kwarcowymi w roli głównej prezentuje się schludnie i elegancko. Niezwykle efektownie wyglądają umywalki Franko Droplam, w całości wykonane ze spieków kwarcowych, zintegrowane z blatem łazienkowym. Spieki kwarcowe mogą być także stosowane w łazience do zabudowy wanny, WC, na posadzkę, jako fronty meblowe w szafach oraz szafkach (Franko Frolam).

Każdy nasz klient może liczyć na rzetelne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego materiału wykończeniowego do łazienki. Bardzo starannie wykonujemy wszystkie pomiary przy wykorzystaniu nowoczesnego lasera. Wielkoformatowe płyty ze spieków produkujemy na maszynach CNC, a także na najnowocześniejszej maszynie do cięcia wodą (water-jet).

blat łazienkowy ze spieków kwarcowych z montażem

Ile kosztują spieki kwarcowe?

Cena  spieków kwarcowych zależy m.in. od rodzaju materiału, wielkości płyt, a także metody montażu, liczby otworów (na przykład na armaturę), wykończenia krawędzi i łączeń, czy też ilości odpadów. Zapewniamy rzetelną i szybką wycenę.

Zachęcamy inwestorów prywatnych oraz architektów wnętrz do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi na każdym etapie realizacji projektu.

 

Blaty łazienkowe ze spieków kwarcowych z montażem
Blat łazienkowy ze spieków kwarcowych z zintegrowaną umywalką
Kabina prysznicowa ze spiekami kwarcowymi
Łazienka ze spieków kwarcowych z montażem
Okładziny ścienne ze spieków kwarcowych

Elewacje ze spieków kwarcowych wykonujemy w takich miastach, jak: Warszawa, Poznań, Szczecin, Gorzów, Wrocław, Lubin, Katowice, Toruń, Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Częstochowa, Gdynia, Gliwice, Kielce, Olsztyn, Radom, Rzeszów, Sosnowiec, Zabrze, Jaworzno, Elbląg, Opole, Płock, Ruda Śląska, Rybnik, Tarnów, Tychy, Wałbrzych, Włocławek, Zielona Góra, Chorzów, Grudziądz, Jelenia Góra, Jastrzębie Zdrój, Kalisz, Legnica, Koszalin, Nowy Sącz, Siedlce, Słupsk i na terenie całej Polski.

Pomiary i montaż wykonujemy w całej Polsce