Spieki kwarcowe i kamienie w łazienkach

Spieki kwarcowe Laminam to wymarzony materiał do wykańczania łazienek. Piękne, wielkogabarytowe płyty spieków kwarcowych, całkowicie odporne na wilgoć, zarysowania i inne czynniki, można przykleić na ściany, a także wykorzystać do wykonania blatów łazienkowych.

Niezwykle efektowne są umywalki Franko Droplam, w całości wykonane ze spieków kwarcowych, zintegrowane z blatem łazienkowym. Spieki kwarcowe mogą być także stosowane w łazience do zabudowy wanny, WC, na posadzkę, a także jako fronty meblowe w szafach, szafkach (Franko Frolam).

Wszystkie łączenia spieków kwarcowych wykonywane są z niezwykłą dokładnością, łączenie krawędzi prostopadłych odbywa się na 45 stopni. W konsekwencji elementy spieków kwarcowych zastosowane w łazience tworzą optyczny monolit.

Oczywiście każda łazienka może być wykończona kamieniami naturalnymi, czyli granitami, marmurami, onyksami. Nasi doradcy techniczni zawsze będą dążyć do dobrania każdemu klientowi najbardziej optymalnych materiałów, mieszcząc się w założonym budżecie.

Zapraszamy serdecznie inwestorów prywatnych oraz architektów wnętrz, gwarantując pełne zaangażowanie w realizację projektów aranżacyjnych.

Pomiary i montaż wykonujemy w całej Polsce