Blaty kuchenne Sosnowiec

Blaty kuchenne ze spieków kwarcowych czy też granitowe, to doskonały pomysł na zaaranżowanie stylowej i niezwykle funkcjonalnej kuchni. Blaty ze spieków są idealnie gładkie, odporne na zarysowania, plamy, a nawet kwasy.

 

Blaty kuchenne granitowe wyróżniają się ponadczasowym wzornictwem. Doskonale współgrają zarówno z nowoczesnym wystrojem pomieszczenia, jak i z aranżacją w stylu klasycznym, glamour, czy art deco. Nasza firma od lat projektuje, wykonuje i montuje blaty kuchenne ze spieków kwarcowych w Sosnowcu i okolicach (województwo śląskie).

Właściwości blatów ze spieków kwarcowych

Spieki kwarcowe powstają z naturalnego surowca (skał metamorficznych, pigmentów ceramicznych itd.). Mieszanka ta jest spiekana w temperaturze 1200 stopni Celsjusza. W efekcie powstałe płyty posiadają wyjątkowe właściwości:

  • nie chłoną wody
  • są odporne na zabrudzenia, tłuszcz, kwas, grzyby, pleśnie, a także wysokie i niskie temperatury
  • mają niewielką wagę
  • są odporne na zniszczenie, zarysowania, odpryski.

 

Oferujemy m.in.:

 

  • blaty kuchenne wykonane z cienkich płyt o grubości 12,5 mm oraz 20 mm (popularnością cieszą się blaty ze zintegrowanym zlewozmywakiem)
  • okładziny ścienne ze spieków o grubości 3,5 mm oraz 5,5 mm (w nich wycinane są otwory na gniazdka elektryczne, armaturę itd.).
blat z kamienia spiek kwarcowy na wymiar montaż sprzedaż

Blaty z granitu – właściwości

Blaty kuchenne granitowe sprawdzą się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach kuchni. Pięknie prezentują się na frontach szafek, wyspach oraz półwyspach kuchennych (mogą być montowane poziomo lub pionowo). Wiele osób decyduje się na blat z granitu ze zintegrowanym zlewozmywakiem. Proponujemy najwyższej klasy kuchenne blaty granitowe w Sosnowcu oraz miastach ościennych.

Najlepsze materiały na blaty kuchenne

Jeśli poszukujesz eleganckiego i trwałego materiału wykończeniowego, postaw na spieki kwarcowe! Ogromny wybór blatów ze spieków sprawia, że łatwo dopasujesz produkt do kolorystyki aranżacji i specyfiki kuchni.

 

Blaty kuchenne ze spieków kwarcowych oferują mnóstwo korzyści –  trwałość, odporność na uszkodzenia, wysokie walory estetyczne. Powierzchnia blatów jest odporna na zaplamienie czy porysowanie. Oferujemy m.in. spieki kwarcowe LAMINAM o grubości 12,5mm oraz 20mm, a także spieki kwarcowe FRANKO o grubości 12,5mm. W ofercie naszej firmy nie mogło zabraknąć płyt granitowych o grubości 3cm, które są często wybierane na blaty kuchenne.

SPIEKI KWARCOWE FRANKOslab

SPIEKI KWARCOWE LAMINAM

PŁYTY GRANITOWE

Blaty ze spieków kwarcowych i granitu zintegrowane ze zlewozmywakiem

Spieki kwarcowe idealnie nadają się na blaty kuchenne z uwagi na wyjątkową wytrzymałość. Granit zachwyca estetyką i funkcjonalnością. Oba materiały doskonale prezentują się zintegrowane ze zlewozmywakiem. Fachowcy FRANKO wykonują blaty na wymiar – idealnie równe i gładkie. Zastosowanie szlachetnego materiału jakim jest spiek sprawia, że wnętrze nabiera niepowtarzalnego charakteru.

Blaty, zlew i fartuchy ze spieku kwarcowego Laminam Noir Desir

Blat kuchenny ze spieków kwarcowych ze zintegrowanym zlewozmywakiem.

Spiek kwarcowy okładziny ściany blat kamienny nowoczesny

Tradycyjne rozwiązanie - blat kuchenny ze spieków kwarcowych z metalowym zlewozmywakiem

Kompleksowy montaż blatów kuchennych w Sosnowcu

Kuchnia to zdaniem wielu serce domu. Bezustannie ją upiększamy i unowocześniamy, aby była bardziej elegancka i praktyczna. Firma FRANKO oferuje kompleksowe usługi w zakresie montażu blatów ze spieków kwarcowych lub granitu w Sosnowcu oraz okolicach. Realizujemy zlecenia na terenie całego województwa śląskiego.

Pomiar kuchni projekt spieki kwarcowe kamienie naturalne
Frezowanie spiek kwarcowy piła mostowa sprzedaż

Blat kuchenny – ile kosztuje?

Na cenę blatu kuchennego składa się kilka czynników:

  • wielkość powierzchni blatu
  • rodzaj materiału
  • liczba otworów w płycie
  • charakter pomieszczenia.

 

Nasi doradcy pozostają do Twoje dyspozycji!

Blaty kuchenne - region Sosnowiec i woj. mazowieckie

Dział Sprzedaży

Krzysztof Barański

Dyrektor Handlowy

Damian Niezgodzki

Doradca techniczny

Grzegorz Ścisły

Doradca techniczny

Dział Eksportu

Michał Pasek

Doradca techniczny

doradca spieki kwarcowe

Paweł Błaszczak

Doradca techniczny rynek DE

Rezerwacja spotkania online / Online meetings booking