Wyspa kuchenna ze spieku kwarcowego Noir Desir

Po raz kolejny w realizacji wyspy klient pokusił się o spiek kwarcowy Laminam Noir Desir w wykończeniu matowym. Ciemna wyrazista struktura spieku z ciekawym przeżyleniem pięknie wpisuję się w styl kuchni podkreślając jej nowoczesny charakter. W blacie został zamontowany podwieszany zlew oraz licowana płyta indukcyjna. Bardzo wygodne i łatwe w utrzymaniu czystości rozwiązanie. Projekt tej kuchni został wykonany w Koszalinie.

Pomiary i montaż wykonujemy w całej Polsce

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.