Wyspa kuchenna oraz blaty ze spieku Francoslab Carrara

Klasyk designu. Elegancja. Kuchnia w stylu Hampton, która została zaprojektowana przez Studio projektowe KRESKA z Głogowa. Biele, szarości, odcienie niebieskiego, drewniane podłogi a do tego idealnie pasujące blaty wykonane ze spieku kwarcowego Frankoslab Carrara. Spiek kwarcowy Frankoslab Carrara jest jednym z najbardziej uniwersalnych spieków, ponieważ jego kolorystka, biel i delikatna szarość, doskonale pasuje do wielu stylizacji. Piękne szare przeżylenia podkreślają charakter całej kuchni. Realizację tego projektu wykonaliśmy w jednym z domów w Drzonkowie, koło Zielonej Góry.

Pomiary i montaż wykonujemy w całej Polsce

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.