Ściana ze spieku Calacatta Oro Venato

Spieki kwarcowe Laminam są materiałem, który można wykorzystać na wiele sposobów. Jednym z nich jest użycie jako obłożenie ścian w dowolnym pomieszczeniu. W tym domu spiek kwarcowy Calacatta Oro Venato został zamontowany na ścianie w holu. Spiek ten ma ciekawe, szare przeżylenia na białym tle, dzięki którym wnętrze nabrało charakteru i elegancji, a jednoczenie ściana została zabezpieczona przed zabrudzeniami. Jak powszechnie wiadomo, spieki kwarcowe idealnie się czyści i nie wymagają szczególnych zabiegów. Czyści się je takimi samymi środkami jak kamienie naturalne.

Pomiary i montaż wykonujemy w całej Polsce

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.