Ściana oraz front szafki ze spieku kwarcowego Laminam Naturali Calacatta Michelangelo

To piękne połączenie ściany i frontów szafek ze spieku kwarcowego Laminam Naturali Calacatta Michelangelo wykonaliśmy na Łężycy, w Zielonej Górze. Szafka idealnie „wtapia się” w tło, ale zachowując swój charakter. Szare przeżylenia spieku bardzo dobrze komponują się z resztą salonu. Spiek ten ma wiele możliwości ułożenia płyt, np.  połączenia w opcji book match.

Pomiary i montaż wykonujemy w całej Polsce

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.