Kominek ze spieków kwarcowych Pietra di Savoia Grigia i Antracite

Montaż kominków wykonywany jest przez naszą firmę na terenie całego kraju, jak i zagranicą.  Realizację projektu tego kominka wykonaliśmy w Warszawie. Do obudowy wkładu kominkowego użyliśmy spieku kwarcowego Pietra di Savoia Grigia. Aby podkreślić charakter wkładu kominkowego, do przedłużenia  linii szyby zastosowano spiek kwarcowy Pietra di Savoia Antracite. Prosta zabudowa kominka oraz połączenie tych dwóch spieków kwarcowych w szarej kolorystyce, tworzy bardzo nowoczesny  projekt. Nasi architekci tworzą projekty zgodne z obecnymi trendami.

Pomiary i montaż wykonujemy w całej Polsce

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.