Kominek ze spiekami kwarcowymi Laminam Naturali Pietra Di Savoia Grigia

Do realizacji tego projektu kominka użyto wkładu kominkowego z szybą boczną oraz spieku kwarcowego Laminam Naturali Pietra Di Savoia Grigia. Wkład narożny jest ciekawym rozwiązaniem, ponieważ na pierwszym planie z dwóch stron jest ogień. Kolorystyka spieku, odcienie szarość doskonale komponuje się z całością aranżacji wnętrza.  Cała zabudowa kominka jest dość, duża co umożliwiło wykonanie  dodatkowych, ciekawych elementów. Wykonano ławę oraz półkę boczną, które zostały wyłożone  spiekami kwarcowymi Laminam Naturali Pietra Di Savoia Grigia.

Pomiary i montaż wykonujemy w całej Polsce

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.