Blaty łazienkowe i umywalki ze spieku Pietra Di Savoia Perla

Realizację tego projektu nasi monterzy wykonali w łazience w jednym z warszawskich domu. Jano-szara barwa spieku kwarcowego Laminam Pietra Di Savoia Perla idealnie pasuję do aranżacji tej łazienki. Ze spieku kwarcowego Pietra Di Savoia Perla wykonano również umywalkę łazienkową. Wmontowana umywalka jest idealnie wkomponowana w blat co powoduje, że blat i umywalka wyglądają jak stworzone z jednej kawałka spieku kwarcowego Pietra Di Savoia Perla. Umywalki ze spieków kwarcowych doskonale się sprawdzają w łazienkach, ponieważ nie wymagają szczególnych zabiegów do utrzymania w czystości.

 

 

 

Pomiary i montaż wykonujemy w całej Polsce

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.