Blaty kuchenne ze spieków kwarcowych Nero Greco mat

Prostota, elegancja, klasyka. Tak można opisać ten projekt, który zrealizowaliśmy w Poznaniu.  W całej kuchni zamontowaliśmy blaty kwarcowe Laminam Nero Greco matowe. Spieki te stanowią doskonałą całość z ciemnymi frontami szafek kuchennych oraz stanowią kontrast z jasnymi ścianami. W kuchni zamontowano również dużą wyspę kuchenną, która została także wykonana ze spieku kwarcowego Nero Greco o matowym wykończeniu. Wyspa została zintegrowana z resztą kuchni i w pełni wykorzystano układ przestrzenny tego miejsca.

 

Pomiary i montaż wykonujemy w całej Polsce

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.