Blaty kuchenne ze spieków kwarcowych Noir Desir i fartuchy z Bianco Assoluto

Realizację tego projektu wykonaliśmy w jednym z warszawskich domów.  Zastosowany  tutaj spiek kwarcowy Noir Desir idealnie komponuje się z zastosowanym tutaj jasnym drewnem szafek. Jest to jeden z ostatnich, modnych trendów wnętrzarskich. Jasne przeżylenia spieku idealnie współgrają z kolorem mebli. Zlewozmywak został również zrobiony ze spieku Noir Desir tworząc harmonijną całość z blatami. Z tego samego materiału wykonano także wyspę kuchenną.  Dla małego kontrastu na ścianach zastosowano spiek kwarcowy Bianco Assoluto.

 

Pomiary i montaż wykonujemy w całej Polsce

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.