Blaty kuchenne i zlew ze spieku kwarcowego Seta Liquorice

Blaty w tej kuchni zostały wykonane ze spieku kwarcowego Laminam Seta Liquorice. Blaty kuchenne i zlew w kolorze czarno – antracytowym, o lekko perłowym połysku idealnie pasują do jasno-szarych frontów szafek kuchennych oraz elementów drewnianych. W blat kuchenny wmontowany został również zlewozmywak, który wykonano także ze spieku kwarcowego Seta Liquorice. W naszej ofercie można znaleźć kilka opcji zlewozmywaków kuchennych. Projekt tej kuchni z użyciem naszych spieków Lamina Seta Liquorice zrealizowaliśmy w jednym z warszawskich domów.

Pomiary i montaż wykonujemy w całej Polsce

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.