Blaty i okładzina ścienna z Bianco Statuario Venato soft touch

Blaty i okładzina ścienna wykonane zostały ze spieku kwarcowego Bianco Statuario Venato Soft Touch 12 mm. Spiek kwarcowy Bianco Statuario Venato został zamontowany przez naszą firmę w jednym z warszawskich domów. Spiek kwarcowy doskonale sprawdza się na wyspie kuchennej, która stanowi podstawę obszaru roboczego w kuchni. Wyspę, jaki i pozostałe blaty z tego rodzaju materiału doceni każdy, ponieważ spieki są bardzo trwałe, estetyczne i bez problemu utrzymuje się je w czystości. Ściana idealnie komponuje się z blatami, tworząc piękną całość, a szare przeżylenia spieków stanowią kontrast dla czysto-białych frontów szafek. Spiek Bianco Statuario Venato można zamontować jako układ lustrzanego odbicia lub efekt przechodzących żył, co tworzy ciekawy wzór, szczególnie na większych powierzchniach. Obok tych spieków nie można przejść obojętnie.

Pomiary i montaż wykonujemy w całej Polsce

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.