Blat łazienkowy ze spieku kwarcowego Collection Nero Assoluto

Blat w łazience został wykonany ze spieku kwarcowego Collection Nero Assoluto 12,5 mm. Spieki kwarcowe idealnie sprawdzają się w łazienkach, ponieważ są bardzo wytrzymałe i odporne na działania środków czyszczących, kosmetyków, jak i są odporne na działania mechaniczne. Zastosowany tutaj czarny spiek Collection Nero Assoluto bardzo dobrze komponuje się z obłożeniem ścian i idealnie pasuje do podłogi. Na blaty te można również zamontować umywalkę wykonaną  ze spieku. Kolekcję umywalek znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Projekt tej łazienki  zrealizowano w Zielonej Górze.

Pomiary i montaż wykonujemy w całej Polsce

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.