Blat i fartuchy ze spieku Calce Avorio

Do wykonania projektu tej kuchni użyliśmy spieku kwarcowego Calce Avorio. Mimo, że ta zabudowa kuchenna jest niewielka, udało nam się stworzyć estetyczny i praktyczny blat roboczy. Blat kuchenny wydaje się większy dzięki beżowo-kremowej barwie spieku kwarcowego Calce Avorio, która optycznie ją powiększa. Dodatkowo zamontowaliśmy spiek kwarcowy Calce Avorio jako fartuch ścienny, tworząc spójną całość z blatem. Dzięki temu w kuchni łatwo będzie można utrzymać porządek. Spieki kwarcowe idealnie się czyści oraz są plamoodporne.

 

Pomiary i montaż wykonujemy w całej Polsce

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.